Spokey, Burnish, rolki regulowane, rozmiar 34-38

Indeks: 6444485

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Rolki regulowane Spokey Burnish.

Technologia. W rolkach Burnish istnieje możliwość wyboru rozmiaru buta. Dzięki szybkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a pozwala na optymalne dopasowanie buta do stopy. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, którym zmienia się rozmiar stopy (dzieci), jak i tych, które noszą rozmiar "na granicy" (np. 36/37). Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę.

W modelu Burnish wykonana została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi. Kółka wykonane zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, optymalnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC7 Carbon zapewniają wysoką precyzję wykonania, dobrą żywotność oraz odpowiednią szybkość jazdy.

Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko optymalne dopasowanie do stopy, lecz przede wszystkim - najwyższy poziom bezpieczeństwa. Klamry Burnish wyposażone są w zabezpieczenie, które zapobiega samoczynnemu zwolnieniu klamry zaciskowej - masz więc pewność, że w trakcie jazdy pasek pozostanie na swoim miejscu.

Przeznaczenie: Jazda rekreacyjna.

Rolki dzięki regulacji rozmiaru rosną razem z stopą dziecka. Łożyska wykonane z stali węglowej. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 to skala określająca precyzję wykonania łożyska, która decyduje o płynności toczenia i osiąganych prędkościach. Płoza ze stopu aluminium gwarantuje optymalną wytrzymałość przy minimalnym przekroju i wadze płozy. Wkładka anatomiczna daje solidne podparcie przy zachowaniu najwyższego komfortu.

  • regulowane
  • płoza: aluminiowa
  • łożyska: ABEC7 Carbon
  • kółka: 82A - 64 mm - rozm. 29-33 - 70 mm - rozm. 34-43
  • zapięcia: klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, rzep, sznurówki
  • maksymalna waga użytkownika: 60 kg

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu