Rolki, wrotki

Znaleziono: 15 produktów

Jazda na rolkach to ulubiony sport Twojej pociechy? Spraw jej mnóstwo radości wraz ze smyk.com! W naszej ofercie znajdziesz rolki dla dzieci w najróżniejszym wieku stworzone do jazdy rekreacyjnej. Zaprojektowane z myślą o maluchach, posiadają odpowiednią budowę, aby gwarantować stabilność stopy i wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

W tej kategorii czekają na Ciebie rolki dziecięce w najróżniejszych rozmiarach. Modele stworzone dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, posiadają wygodne buty wewnętrzne oraz specjalne systemy zapięć, by ich zakładanie było niezwykle wygodne, a jazda w pełni bezpieczna. Łyżworolki dla dzieci posiadają także systemy zapobiegające kontuzji oraz wykonane z trwałych materiałów hamulce, które gwarantują skuteczną ochronę.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno rolki dla dziewczyn, jak i chłopców, które spodobają się dzieciom w każdym wieku, a także wrotki dziecięce z czterema kółkami, które są świetnym rozwiązaniem dla maluchów rozpoczynających dopiero swoją przygodę z tym sportem.