Smily Play, Kochane Zwierzątka, miękkie klocki, zabawka edukacyjna
50,49 zł
Opis produktu
Materiał i pielęgnacja
Specyfikacja
Podsumowanie recenzji
Napisz recenzję
Średnia ocena
4.8
Opinie naszych użytkowników
1 z 1
Recenzja dodana 03.01.2023
Bardzo fajne kostki dla dziecka każda inna miękkie i przyjemne w dotyku. Bardzo polecam 😍😍
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Recenzja dodana 27.11.2021
kostki miękkie, bardzo fajne dla małych dzieci. Dziecko najbardziej lubi kostkę z rybkami bo szeleści
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Recenzja dodana 16.09.2021
Miękkie, lekkie, dobrze zszyte, nie prują się, kolory jak na zdjęciu, jeden klocek ma doczepioną psią kostkę która po pociągnięciu sprawia że cały klocek wibruje - łatwe do uchwycenia przez maluszka
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Recenzja dodana 28.04.2021
Pierwsze klocuszki dla maluszka 5m-cy. Mięciutkie na zewnątz,kolorowe i leciutkie wagowo.Od razu przyciągnęły uwagę dziecka.Chwyta je tak słodko małymi rączkami i ogląda z dużym zainteresowaniem każdy mu podany z osobna.Jeden ma drgania,po naciągnięciu specjalnego sznurka,inny szeleści i dają tyle radości małemu.Naprawdę edukują od małego i pewnie dłużej mu posłużą zważywszy na ładne ,bajkowe obrazki zwierzątek i duże ,wyraźne cyferki,pomocne w późniejszym rozwoju dziecka;)Zakup trafiony i udany.Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Recenzja dodana 14.11.2020
Bardzo ładne klocki, dobrze wykonane. Synek bardzo je lubi. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Recenzja dodana 09.11.2020
Kostki ładne mają kolory. Sensorki tez są. Wibracja działa.Nie wszędzie równo zszyte ale w zabawie to nie przeszkadza. Cena adekwatna do wykonania. Dziecko zainteresowane.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)