Smiki, Magic Turtle, Żółw, projektor, turkusowy

Indeks: 6029718

4.4 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

  • Ta magiczna lampka z kojącymi dźwiękami została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, które w pierwszych latach swojego życia potrzebują chwili spokoju i wyciszenia.
  • Zamień sypialnię Twojej pociechy w bajkowy, pełen pięknych kolorów, gwiaździsty pokój marzeń.
  • Lampka wyświetla magiczne światło w 7 powoli zmieniających się kolorach, które pomogą Twojemu dziecku się zrelaksować, a 10 usypiających melodii czy odgłosy bicia serca pomogą mu zapaść w długi i spokojny sen.
  • Projektor posiada regulator czasowy i automatycznie wyłącza się po 30 minutach.
  • Po zdjęciu pluszaczka z lampki można go uprać w pralce.

SKU 

6029718

Producent

Smiki

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Smiki

Bateria

tak, w zestawie

Rodzaj baterii

3xAAA

​​​​​​​​​​​​​​Skład surowcowy

Plusz: 90%, Plastik: 10%

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od momentu narodzin, brak ograniczenia wiekowego. Kolory i zawartość mogą różnić się od ilustracji na opakowaniu. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie elementy mocujące. Zaleca się zachowanie opakowania na wypadek ewentualnej konsultacji, ponieważ zawiera ważne informacje. Prosimy zachować paragon na wypadek reklamacji. Zabawka wymaga baterii, których typ określony jest na opakowaniu. Baterie są załączone do zestawu. Załączone baterie służą jedynie do prezentacji produktu. Ostrzeżenie! Baterie należy wkładać z zachowaniem prawidłowej biegunowości. Nie wolno mieszać różnych typów baterii oraz baterii nowych ze starymi. Zużyte baterie należy usunąć z zabawki. Nie wolno wrzucać zużytych baterii do kosza na śmieci, tylko do specjalnych pojemników na odpady chemiczne. Możliwa jest wymiana baterii. Nie ładować baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przewidziane do ładowania należy przed ładowaniem wyjąć z zabawki (jeżeli są wyjmowane). Ładowanie baterii musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Nie wolno zwierać zacisków zasilania. Unikać kontaktu z wodą.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
1
2
1

Średnia ocena

4.5
Ocena ogólna
4.4
Jakość
4.7
Cena
4.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Małgorzata
Recenzja dodana 13.10.2018
Mój synek akurat nie by był zainteresowany gwiazdkami, a jedynej melodii jakiej używaliśmy to bicie serca ponieważ tylko przy tym spał. Ogólnie uważam że jest to dobry usypiacz lecz plastikowy mechanizm jest dość niebezpieczny gdyż kiedy leży pobliżu dziecka może go uderzyć.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
3
Beata
Recenzja dodana 03.04.2018
Bardzo fajna zabawka. Projektor zmieniający kolory bardzo interesuje dziecko. Regulator głośności muzyki pozwala ustawić ją cicho, co jest dla mnie dyżym plusem.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 11.12.2017
Żółw jest bardzo ładny i dobrze wykonany. Projektor gwiazd zmienia kolory dzięki czemu efekt jest naprawdę fajny i synek lubi je oglądać. Do tego sporo melodyjek. To był dobry zakup!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

.

...