Siku World, remiza strażacka

Indeks: 6724821

Napisz recenzję i oceń
Cena: 293,00 zł427,99 zł
Oszczędzasz: 134,99 zł (32%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Połączenie alarmowe w centrum kontroli straży pożarnej Siku World:

Pali się! Straż pożarna jest natychmiast gotowa do użycia, drzwi rolowane są otwierane, a samochód strażacki jest już w drodze. Dzięki zintegrowanemu modułowi Light & Sound z migającymi diodami LED i sześcioma różnymi dźwiękami pokój dziecięcy staje się miejscem użytkowania.

Siku World nadal rozwija się dzięki nowej straży pożarnej. Dwukondygnacyjny budynek można złożyć zgodnie z wyraźnie zilustrowanymi instrukcjami. Elementy budynku tworzą również bardzo indywidualne budynki w kształcie litery L lub U lub wyrastają na budynek wielokondygnacyjny. Modułowa struktura i stabilność systemu wtyczek nie ogranicza kreatywności dzieci. System wtyczek siku w zabawny sposób promuje zdolności motoryczne i poznawcze dziecka. Umiejętność tworzenia czegoś bez pomocy dorosłych również zwiększa pewność siebie.

Straż pożarna jest kompatybilna z innymi zestawami Siku World, ale może być również używana samodzielnie. Wosk strażacki jest wyposażony bardzo szczegółowo w hydrant z wężem i strzykawką, pręt przesuwny, drzwi rolowane, system satelitarny i windsock. Lądowisko dla helikopterów na dachu budynku i szybkie zejście obiecują dużo zabawy. Wóz strażacki i helikopter strażacki są już uwzględnione. Oczywiście Siku World może być używany z wieloma silnikami strażackimi siku.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: