Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Marka

więcej

Licencja

więcej

Siku - pojazdy i zabawki

Znaleziono: 280 produktów

 

Zabawki Siku – doskonałe dla wszystkich fanów motoryzacji

Niemiecka marka Siku specjalizuje się w produkcji modeli pojazdów tj. samochodów, pojazdów rolniczych i budowlanych, motorów, samolotów i innych. Wszystkie zabawki są gwarancją najlepszej jakości, posiadają ruchome elementy oraz gumowe koła. Modele wykonywane są z precyzyjną dbałością o szczegóły, dzięki czemu dokładnie odwzorowują oryginały, ciesząc oko zarówno dzieci, jak i dorosłych kolekcjonerów.

Auta, traktory, ciężarówki Siku, czyli świat w miniaturze

Modele Siku do złudzenia przypominają samochody, które codziennie widzimy na ulicach. Wśród dostępnych produktów znajdziemy nawet furgonetkę kuriera DHL czy tramwaj oklejony reklamą. Dzięki tym wszystkim detalom zabawa samochodzikami staje się bardziej realistyczna. Dysponując karetką pogotowia, wozem strażackim i kilkoma autkami znanych marek Smyk będzie mógł odgrywać przeróżne miejskie scenki. Poza tym, zabawki Siku umożliwiają zabawę w farmę. Traktory i maszyny rolnicze Siku są wykonane nie mniej dokładnie niż auta. Mały rolnik może dzięki nim robić wszystko, co niezbędne do tego, aby latem uzyskać zbiory: talerzować, siać, pryskać itd. Oprócz tego ma do dyspozycji pojazdy przydatne przy hodowli zwierząt np. cysternę na mleko.

Modele Siku z oferty Smyk.com

Na Smyk.com z łatwością wyposażysz Smyka w pojazdy Siku niezbędne w mieście i na farmie. Zgromadziliśmy tu niemałą kolekcję aut oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Niektóre z nich pakowane są w praktyczne zestawy. Poza tym znajdziesz tu także motocykle, samoloty, helikoptery i statki. Siku nie ogranicza się bowiem do produkowania modeli pojazdów lądowych.