Philips Avent, sterylizator elektryczny parowy 4w1

Indeks: 4533167

2.5 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Dzięki regulowanej wielkości sterylizator zajmuje niewiele miejsca w kuchni, a jednocześnie umożliwia dokładną sterylizację zarówno małych, jak i większych przedmiotów. Znajdujący się w zestawie kosz do zmywarki pozwala umyć małe przedmioty razem w zmywarce, a później łatwo przełożyć je do sterylizatora.

  • Sterylizator utrzyma sterylność butelek dla dzieci, laktatorów itp. przez 24 godziny, o ile nie zostanie otwarta jego pokrywka.
  • Cykl sterylizacji trwa zaledwie 6 minut. Później urządzenie samo się wyłącza, oszczędzając Twój czas i dbając o bezpieczeństwo.
  • Sterylizator jest wyposażony w zintegrowany wyświetlacz pokazujący przebieg cyklu sterylizacji. Pokazuje on również, kiedy butelki ostygły i można je bezpiecznie wyjąć.
  • Można sterylizować do sześciu butelek Philips Avent Classic+ i Natural 330 ml za jednym razem.
  • Za pomocą naturalnej pary urządzenie sterylizuje butelki dla dzieci i inne produkty, zabijając 99,9% groźnych zarazków bez użycia chemikaliów. Dzięki temu masz absolutną pewność, że butelki dla dzieci i inne produkty są sterylne.
  • Otwarta konstrukcja umożliwia łatwe utrzymywanie płytki grzejnej w czystości, dzięki czemu można za każdym razem przeprowadzać sterylizację czystą parą.
  • Urządzenie sterylizuje zarówno butelki standardowe, jak i te z szeroką szyjką. Zmieszczą się w nim również inne produkty do karmienia dzieci, np. laktatory i pozostałe akcesoria.

SKU 

4533167

Producent

Philips

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące

Marka

Avent

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1
1

Średnia ocena

2.5
Ocena ogólna
2.5
Jakość
2.5
Cena
2.5

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Małgosia
Recenzja dodana 18.08.2017
Sterilizator zepsuł się po 5 miesiącach.Był prawidłowo użytkowany i czyszczony.Przestał się włączać. Absolutnie nie polecam, za taką cenę produkt pownienień być o wiele lepszej jakości i żywotności. Drogie mamy polecam sterylizator innej marki niż Phillips.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
Klaudia Gawek
Recenzja dodana 27.05.2015
Bardzo przydatna rzecz gdy ma sie dziecko, sterylizator jest pojemny i mozna sporo rzeczy włożyć i mniej wszystko czyste w pare minut. Nie wyobrażam sobie życia bez niego ��
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4