Hasbro

× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Licencja

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Znaleziono: 130 produktów

Hasbro

Pozwól swoim dzieciom zanurzyć się w magicznym świecie zabawek Hasbro! Tworzące ofertę SMYKA zestawy pozostawią niezapomniane wspomnienia w pamięci najmłodszych. Od kreatywnej ciastoliny Play-Doh przez wyrzutnie Nerf i porywające gry planszowe – Hasbro od lat należy do liderów na rynku innowacyjnych zabawek dla dzieci. Być może i rodzice dołączą do dzieci, aby wspólnie zanurzyć się w morzu rozrywki? Poznaj zabawki Hasbro dostępne na smyk.com!

 

Odkryj magię zabawek Hasbro

Zabawki są w centrum życia każdego dziecka. To właśnie one pomagają w rozwoju psychoruchowym najmłodszych od pierwszych dni życia. Zabawki Hasbro wyzwolą w Twoim brzdącu skrywane pokłady kreatywności! Od figurek akcji przez ciastolinę Play-Doh aż po wyrzutnie Nerf – zabawki Hasbro to źródło nieskończonej radości w życiu małych odkrywców.

Gry planszowe Hasbro tworzące ofertę SMYKA łączą pokolenia! Dzięki dostępnym zestawom nawiążesz trwałą więź ze swoim dzieckiem i dostarczysz mu niezliczonej ilości rozrywki. Gry zręcznościowe zapewnią całej rodzinie solidną dawkę emocji i adrenaliny. Możesz również zapoznać najmłodszych z klasycznymi tytułami, takimi jak Scrabble i Monopoly. Nie czekaj i odkryj najlepsze gry rodzinne Hasbro dostępne na smyk.com!

 

Hasbro Star Wars – bitwy w domowym zaciszu

Odkryj przed maluchem ekscytujący świat bitew kosmicznych z zabawkami Hasbro Star Wars! Egzemplarze dostępne w ofercie SMYKA to prawdziwy raj dla fanów kultowego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Od teraz ulubione droidy mogą stać się stałą częścią domowej aranżacji. Interaktywne elementy figurek Hasbro Star Wars pozwolą dzieciom odegrać ulubione sceny z odległej galaktyki.

 

Hasbro Play-Doh – zabawa kreatywną ciastoliną

Alternatywą dla standardowej plasteliny i masy solnej jest ciastolina Play-Doh. Mali artyści utworzą z jej pomocą niezwykłe kształty, modele i prawdziwe dzieła sztuki. Play-Doh od Hasbro pomoże brzdącom w rozwoju wyobraźni i zdolności manualnych.

W ofercie SMYKA każdy maluch znajdzie ciastolinę dla siebie! Bogaty wybór kolorów, zestawów tematycznych i akcesoriów daje dzieciom jeszcze większą swobodę twórczego wyrazu.

 

Hasbro figurki – Twój brzdąc jako ulubiona postać!

Wyobrażasz sobie radość na twarzy dziecka, gdy będzie mógł wcielić się w bohatera z ulubionego filmu lub bajki? Od teraz możesz obdarować brzdąca figurkami Hasbro i przenieść go w świat wyobraźni! Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i dbałości o detale postacie tworzące ofertę SMYKA wyglądają jak żywe. Wspólnie odtwórzcie sceny z ulubionych przygód i kreujcie własne historie!