× Wyczyść wszystko

Cena

pokaż

Dostępność

Płeć

Znaleziono: 110 produktów

Philips Avent

Philips Avent to renomowana brytyjska marka, będąca częścią prestiżowego koncernu Philips Group, zajmująca się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technicznie urządzeń wspomagających opiekę i pielęgnację dzieci. Filozofia marki opiera się na tworzeniu produktów, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również są dostosowane do specyficznych potrzeb niemowląt i noworodków. Do tego cechuje je wyjątkowa, minimalistyczna estetyka.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki asortyment innowacyjnych produktów producenta Avent Philips, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców! Koniecznie sprawdź, co mamy do zaoferowania

 

Akcesoria dla dzieci Avent

W ofercie sklepu SMYK znajdziesz różnorodne akcesoria Avent Philips, obejmujące m.in. elektroniczne nianie, funkcjonalne laktatory, butelki, smoczki czy sterylizatory i podgrzewacze do butelek. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Elektroniczne nianie są wyposażone w nowoczesne systemy, które eliminują zakłócenia nadawcze. Ponadto cechuje je energooszczędność i szeroki zasięg, zarówno w pomieszczeniu, jak i na otwartej przestrzeni.

Sterylizatory i podgrzewacze z kolei doskonale spełniają swoje funkcje, a butelki i smoczki mają anatomiczną budowę, która dopasowuje się do kształtu dziecięcych ust. Ciekawym wyborem są również smoczki uspokajające. Ich duże otwory pozwalają skórze dziecka oddychać, a idealna faktura zapewnia uczucie komfortu.

 

Nowoczesne akcesoria do karmienia Avent Philips

Avent Philips to nie tylko producent elektronicznych niani, ale także lider w dziedzinie akcesoriów do karmienia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nowoczesne butelki, kubki, bidony, sztućce dla dzieci czy pojemniki na pokarm. Produkty te są dostosowane do naturalnego rozwoju maluchów, zapewniając bezpieczne i komfortowe użytkowanie od pierwszych chwil życia.

Na uwagę zasługują m.in. butelki do karmienia ze smoczkiem imitującym pierś. Umożliwiają wypływanie mleka tylko w momencie aktywnego ssania przez niemowlę. To doskonały wybór dla mam, które decydują się karmić swoje dziecko butelką bądź nie mogą karmić piersią.

Marka Avent Philips to synonim najwyższej jakości, innowacyjności i troski o zdrowie i najmłodszych członków rodziny. Zadbaj wspólnie z nią o rozwój swojego maleństwa.

Teraz produkty tej marki znajdziesz w sklepie internetowym SMYK. Dostępne są one w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy bogaty wybór i różnorodne propozycje, dostosowane do potrzeb dzieci w każdym wieku! Wybierz akcesoria Avent w sklepie SMYK i ciesz się ich funkcjonalnością każdego dnia.