Nasza Księgarnia, Sen, gra familijna

Indeks: 6168963

5.0 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 41,49 zł49,99 zł
Oszczędzasz: 8,50 zł (17%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Stwórz własny sen!

Gracze wybierają się w podróż do świata ze snów. Czekają na nich niezwykłe krainy: niektóre jak z bajki, inne z kolei mroczne i pełne kruków. Podglądaj i przejmuj sny rywali. Celem gry jest stworzenie snu z jak najmniejszą liczbą kruków.

Proste zasady gry!

  • Gracze tworzą sny składające się z 4 krain (kart). Gracze nie wiedzą, jakie krainy znajdują się w snach rywali.
  • W niektórych krainach znajduje się więcej kruków, w innych mniej. Celem gry jest posiadanie najmniejszej liczby kruków w swoim śnie.
  • Podczas gry gracze wymieniają swoje krainy, podglądają sny rywali, wrzucają do ich snów mroczne krainy oraz starają się przejmować te z niewielką liczbą kruków.
  • Jeśli ktoś uważa, że w jego śnie znajduje się najmniej kruków, krzyczy: "Pobudka!" i runda się kończy. Gracze ujawniają swoje sny, liczą kruki i zapisują wyniki. Następnie rozgrywają kolejną rundę. Gra się kończy, gdy któryś gracz zbierze 100 kruków. Zwycięzcą zostaje osoba, która w sumie zgromadzi najmniej kruków.

Informacje dodatkowe:

  • Wiek graczy: 8 lat
  • Liczba graczy: 2-5 osób
  • Czas gry: 20 minut

Zdobyta nagroda:

  • Nagroda MENSA Select (USA)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Majki20071
Recenzja dodana 02.09.2019
Estetycznie wykonana. Proste zasady. Mega wciągająca. W tej chwili to nasza ulubiona gra. Szczerze polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 30.03.2018
W snach wszystko jest możliwe: ważna jest tylko nasza wyobraźnia! W tej grze, prócz wyobraźni, przyda się również pamięć i koncentracja. W przypadku Snu pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę są piękne ilustracje. Chociaż one nie mają tutaj jakiegoś wielkiego znaczenia, to sprawiają wielką przyjemność i mogą też przydać się do... tworzenia snów jako urozmaicenia gry. Karty mają duży i wygodny format, więc będzie trudno je zgubić, a przy tym łatwo zachwycić się przedstawionym na każdej z kart rysunkiem pełnym zaskakujących detali. Jak to w Naszej Księgarni: gra jest przemyślana, pięknie i porządnie wydana, a przy tym ma czytelną instrukcję. Najlepsze jest tu jednak to, że sprawi przyjemność zarówno dzieciom jak i dorosłym graczom. Losowy aspekt gry sprawia, że napięcie podczas rozgrywki jest nieco większe niż zwykle, więc po "przebudzeniu ze snu" budzi się też wiele emocji. Właśnie wtedy dowiadujemy się bowiem, kto wygrał (czyli miał najmniej kruków). Co tutaj ro
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5