Mattel, Scrabble Original, gra towarzyska

Indeks: 4849125

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Pojedynek na litery!

Scrabble to klasyczny pojedynek intelektualny, w którym orężem są litery. A liczy się każde słowo! Gracze na zmianę używają płytek z literkami do układania na planszy słów w sposób przypominający krzyżówkę - tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Wybierz swoje płytki

Do każdej planszy dołączony jest woreczek, w którym znajdują się płytki z literkami. Każdy gracz losuje z worka 7 płytek i ustawia je na swoim stojaku. Zadanie polega na ułożeniu najlepszego możliwego słowa przy użyciu swoich dowolnie wybranych literek. W woreczku znajdują się też dwa blanki, czyli „czyste” płytki, którymi można zastąpić dowolną literkę.

Liczy się każde słowo!

Każda litera jest powiązana z unikatową wartością określającą liczbę punktów otrzymanych przez gracza po ułożeniu słowa. Więcej punktów jest przyznawanych za położenie płytek na bonusowych polach

Rozwiń słownictwo

Scrabble to niezwykła gra, która pozwala wzbogacać słownictwo, bo przy każdej kolejnej partii poznajesz nowe słowa! Łączy ze sobą literki i ludzi! To gra, która zawsze zapewnia świetną Z-A-B-A-W-Ę! Pamiętaj, LICZY SIĘ KAŻDE SŁOWO!

Zestaw zawiera:

  • 1 planszę Scrabble,
  • 100 płytek z literkami,
  • cztery stojaki na literki,
  • sakiewkę na literki,
  • instrukcję.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
8
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
JWM
Recenzja dodana 29.12.2015
Wspaniały prezent dla moich dzieci. Tablety i telewizja w Święta nie miały szans. Pasjonująca gra dla całej rodziny. Bardzo polecam! W szczególności polecam współpracę ze sklepem Smyk. Doskonały kontakt. Wysoki poziom obsługi klienta. Pełen profesjonalizm i życzliwość.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
gosia21
Recenzja dodana 13.01.2015
witamświetna gra bez dwóch zdań idealny prezent dla kogoś bliskiego. Sprawdza się zarówno przy spotkaniach ze znajomymi jak i z rodziną. Gra powoduje wiele radości i uśmiechów podczas obmyślania słówek, a do tego zmusza niektórych do intensywnego myślenia;). Ponadczasowa, moim zdaniem każdy powinien mieć ją w domu.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Rotus
Recenzja dodana 30.12.2013
Kupiłem tę grę w prezencie dla dwunastolatka i podobno spędził nad nią całe Święta. Scrabble zna każdy, więc reklamować tej gry nie trzeba. Ciekawa i wciągająca zarówno dla nastolatka, jak i dla dorosłego. Może najtańsza nie jest, ale to inwestycja na lata - polecam gorąco, w moim przypadku prezent się udał.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Monika Kwiatkowska-Śmigla
Recenzja dodana 04.06.2015
Gorąco polecam sklep internetowy. Zamówiona gra to podstawa posiadania, polecam wszystkim. Sam sklep internetowy, podejście do klienta i realizacja zamówienia jest na najwyższym poziomie. Życzyłabym i sobie i wszystkim takiej wspaniałej współpracy. Zdecydowanie będę odwiedzać sklep częściej. Pozdrawiam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Joanna Helta
Recenzja dodana 16.02.2015
Polecam gra dla całej rodziny ,rozwija , podnosi zasób słów.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agnieszka
Recenzja dodana 20.01.2015
Prezent dla 10latka pod choinkę. Od świąt gramy, syn bardzo lubi. Gra zajmuje około godziny, dużo śmiechu, zabawy i myślenia :) Do tego wieczorami grami sami, zarywając nie raz nockę, wciąga również dorosłych. Gorąco polecam. Warta swojej ceny!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Przemek Doliński
Recenzja dodana 11.01.2014
W końcu kupiliśmy Scrabble! Graliśmy w tę grę wiele razy, ale zawsze to była czyjaś gra... W końcu mamy swoją własną - spędziliśmy już z nią kilka udanych wieczorów :-) Scrabble to gra, która zmusza do myślenia i koncentracji, ale jednocześnie bardzo relaksuje i wycisza. No i rozwija pod względem językowym!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna Szeliga/aszeliga
Recenzja dodana 06.05.2014
i jak mają nie zachwycać skoro zachwycają, niezmiennie, od latto już moje kolejne scrabbleświetne i na kreatywny prezent i po prostu dla siebie dla miłego spędzania czasu z bliskimi
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5