Hauck, Sleep N Play Center, łóżeczko turystyczne, Nordic Grey

Indeks: 7255516

Napisz recenzję i oceń
Cena: 480,00 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

To wspaniałe urządzenie jest doskonałą opcją wakacyjną lub na wyjazd do babci lub dziadka. W warunkach domowych, można wykorzystać gondolę wózka jako dodatkowe łóżko do spania.

Dzięki zestawowi Sleep'n Play Center jesteście doskonale przygotowani, gdyż wszystko, co jest Wam niezbędne jest razem z Wami podczas Waszych wypraw.

Praktyczna mata do zmiany pieluch (mocowana także do łóżeczka) umożliwia sprawne przewinięcie dziecka. Dzięki pasowi do przypinania malucha oraz podnoszonemu brzegowi, Wasz Dzidziuś będzie leżeć wygodnie i bezpiecznie. Po wykorzystaniu, matę do przewijania można po prostu powiesić na łóżeczku.

Na drugim poziomie podniesionej części do leżenia noworodka można ułożyć do snu. Na pewno nic mu się nie stanie, jednocześnie można chronić swój kręgosłup podczas układania malucha lub wyciągania z łóżeczka.
Wasz Dzidziuś może także bawić się w swoim Sleep'n Play Center. Jest on tutaj bezpieczny i łatwo go obserwować dzięki okienku umożliwiającemu podgląd.

Jeżeli zechcecie umieścić gondolę w innym pomieszczeniu, można zestaw przemieścić bez trudu dzięki dwóm rolkom. Zestaw Sleep'n Play Centre można rozstawić lub złożyć w kilku ruchach i przechowywać nawet w niewielkiej przestrzeni. Podczas wyjazdów, łóżeczko można ciągnąć za sobą, jak walizkę.

Wygodny dodatkowy materac Sleeper oraz dopasowane prześcieradło Bed Me w rozmiarze 120x60 cm stanowią dodatkowe wyposażenie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: