Fisher-Price, Mały Doktor, zestaw do zabawy

Indeks: 6107126

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Wszystko, czego potrzebuje Twój mały lekarz do zabawy w doktora, w jednym poręcznym zestawie!

Czy na sali jest lekarz? Teraz już tak! Dzięki Zestawowi Małego Doktora od Fisher-Price przedszkolaki mogą narzucić swoje białe kitle i oddać się fascynującej zabawie w odgrywanie ról. Przyszli pracownicy służby zdrowia mogą „słuchać” bicia serca pacjentów za pomocą stetoskopu, „mierzyć” im temperaturę termometrem (naciśnij przycisk, by zmienić ustawienie z „chory” na „zdrowy”!), zaglądać im do uszu przy pomocy otoskopu lub założyć rękaw ciśnieniomierza i obserwować, co pokazuje wskaźnik!

Teraz Twój maluch może szybko opatrzyć każde wyobrażone stłuczenie dzięki dołączonemu do zestawu bandażowi. Nawet zastrzyki staną się przyjemniejsze dzięki zabawkowej strzykawce. Twój mały lekarz będzie świetnie się bawił, sprawdzając stan zdrowia wszystkich pacjentów w rodzinie, swoich pluszaków... a nawet psa. 

  • 7 elementów do zabawy! Stetoskop, rękaw do mierzenia ciśnienia, termometr, otoskop, strzykawka, bandaż i materiałowa torba lekarska.
  • Naciśnij przycisk na termometrze, aby zmienić ustawienie z „chory” na „zdrowy”.
  • Sprawdzasz ciśnienie pacjenta? Pompuj mocno, by wprawić wskaźnik w ruch!
  • Wszystkie potrzebne przyrządy zmieszczą się w torbie - wizyty domowe to teraz pestka.

Zabawa, która rozwija:

  • Zdrowe nawyki: Wizyta u lekarza może u dzieci w wieku przedszkolnym budzić sprzeczne emocje. Dzięki Zestawowi Małego Doktora maluchy mogą bawić się w odgrywanie ról, ale także oswoić się z wizytą lekarską.
  • Wyobraźnia: Przedszkolaki odgrywają różne scenariusze, udając, że opiekują się pacjentami.
  • Dzielenie się i współpraca: Maluchy uczą się współpracować i odkrywają radość z zamiany ról - raz są lekarzami, innym razem pacjentami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.6
Ocena ogólna
4.8
Jakość
5.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Joanna
Recenzja dodana 26.09.2019
Rewelacja. MAły doktor z nami od ponad roku - i zabawki nadal jak nowe, a użytkowane właściwie codziennie. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Marta
Recenzja dodana 04.05.2019
Moja 4-letnia córeczka bardzo lubi zabawę w lekarza z użyciem tego zestawu. Z zapałem bada poszczególnych członków rodziny, odwzorowując sytuacje, które zna z wizyt u lekarza. Posiadamy zestaw już dosyć długo i jakość jest jak najbardziej zadowalająca. Plastik, z którego wykonane zostały poszczególne przedmioty jest odporny na upadki, nic nie pękło ani nie zostało uszkodzone. Generalnie mogę polecić :)
Czy opinia była pomocna:Tak (6)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4