Fisher-Price, DJ Franio, niemowlęca zabawka interaktywna

Indeks: 6082319

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Wierny towarzysz zabawy, który pomoże Twojemu dziecku w nauce kolorów, kształtów i cyferek, a wszystko w rytm nowoczesnej muzyki!

  • Rozkołysany przyjaciel, DJ Franio, pomoże pogodzić przyjemne z pożytecznym, łącząc naukę z zabawą!
  • Maluchy zaczynają swoją przygodę z DJ Franiem od trybu trącania. Zabawka podświetla się wówczas pod wpływem dotyku, co stanowi wspaniałe wprowadzenie do nauki zależności między przyczyną a skutkiem.
  • Dzieci rozwijają zręczność i uczą się, naciskając cztery podświetlane przyciski na głowie DJ Frania – aktywują w ten sposób zabawne i ciekawe treści edukacyjne, wprowadzające malucha w świat kształtów, kolorów i liczb!
  • Zabawna muzyka i ruch zabawki zachęcają maluszka do jej popychania, trącania, potrząsania nią i poruszania się w rytm melodii.
  • Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kamila
Recenzja dodana 26.02.2018
bardzo atrakcyjna zabawka, ładnie świeci i ma dużo różnych dźwięków oraz dwa poziomy głośności. świetna zarówno dla dzieci, które już potrafią siedzieć, ale też dla tych które jeszcze bawią się leżąc na brzuszku. Wystarczy ją tracić ręką żeby uruchomić zabawne dźwięki i kolorowe światełka, więc dziecko nie musi potrafić jeszcze wciskać guzików żeby się nią samodzielnie bawić. Warta swojej ceny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Aleksandra
Recenzja dodana 16.01.2018
Bardzo fajna zabawka z dużą ilością piosenek, wytrzymała, nie za głośna. Synowi się podoba. :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5