Egmont, Mali detektywi, gra familijna

Indeks: 6029203

4.3 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 41,99 zł59,99 zł
Oszczędzasz: 18,00 zł (30%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Antek i Antosia bardzo lubią zabawę w detektywa. Najpierw ich tata chowa kilka przedmiotów do magicznej skrzyni. Potem dzieci muszą odnaleźć wszystkie pozostałe rzeczy i wydedukować, których brakuje. Czy uda im się rozwiązać zagadkę, zanim skończy się czas?

„Mali detektywi” to połączenie gry detektywistycznej z mechaniką zapamiętywania. Gracze nie tylko muszą odnajdywać pary przedmiotów, ale także wydedukować, których brakuje. Mają coraz mniej czasu na wykonanie zadanie, co generuje wielkie emocje. W grze nie występuje rywalizacja między graczami, ponieważ wszyscy mają wspólny cel. Rodzice będą mieli frajdę z pomagania swoim podopiecznym, a dzieci będą ćwiczyć pamięć i logiczne myślenie.

Elementy manualne, takie jak przekręcanie wskazówki zegara, czy wrzucanie żetonów do specjalnego otworu w planszy, są dodatkową atrakcją dla maluchów. „Rodzinka wygrywa” to seria gier kooperacyjnych skierowanych do małych dzieci (od 3 lat) i ich rodziców. W grach kooperacyjnych rodzice wspólnie z dziećmi starają się zrealizować cele stawiane przez grę. Dzielą się emocjami, trudnościami i doświadczeniem. Rodzice cały czas pomagają dzieciom w zrozumieniu reguł i przebiegu zabawy. Nie muszą sztucznie oddawać im zwycięstwa, jak to często zdarza się w innych grach. Nie występuje rywalizacja między graczami.

Gry z serii „Rodzinka wygrywa” oswajają małe dzieci z graniem, przestrzeganiem reguł, emocjami związanymi z sukcesem i porażką. Każda rozgrywka to prawdziwa frajda dla dzieci i rodziców, niezależnie od końcowego wyniku. W serii „Rodzinka wygrywa” ukazały się gry „Kotek Psotek i „Mali detektywi”.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
1
2
1

Średnia ocena

4.8
Ocena ogólna
4.3
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Bartek
Recenzja dodana 21.11.2021
Moja 4-letnia córka jest zachwycona grą. Obawiałem się, że nie złapie zasad, ale nic z tych rzeczy. Od momentu zakupu gry gramy praktycznie codziennie. Tak się wciągneła. Serdecznie polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Paulina
Recenzja dodana 20.10.2021
Gra dobrze wykonana, ma proste zasady, ćwiczy pamięć, ale niestety nie ma w niej rywalizacji ani napięcia więc nie zaciekawiła na dłużej mojego 4-latka
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
esti
Recenzja dodana 04.01.2021
bardzo fajna gra, kooperacyjna cała rodzina można grać bez rywalizacji!;)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5