Curaprox, Perio Plus forte, płyn do płukania ust, 0,20%chx, 200 ml

Indeks: 6479876

Napisz recenzję i oceń
Cena: 37,49 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Płyn do płukania jamy ustnej (200 ml) na bazie CHX, o wzmocnionym działaniu dzięki CITROX® - siła natury: bioflawonoidy z gorzkich pomarańczy.

Perio Plus + Forte oferuje najwyższe działanie antybakteryjne. Idealny do krótkotrwałego stosowania (do 2 tygodni) przed i po inwazyjnym leczeniu stomatologicznym.

Składniki:

  • Chlorheksydyna 0,2%
  • CITROX®
  • Ksylitol
  • PVP/VA
  • Polilizyna

Zawierający najwyższe stężenie CHX, płyn Perio Plus + Forte oferuje doskonałą ochronę antybakteryjną w jamie ustnej oraz zapobiega powstawaniu i gromadzeniu się płytki nazębnej. Perio Plus + Forte jest idealny do krótkotrwałego użytkowania przed i po inwazyjnych zabiegach stomatologicznych.

Perio Plus + to zupełnie nowa gama płynów do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną, które dodatkowo zawierają CITROX® - naturalny bioflawonoid wyekstrahowany z gorzkich pomarańczy.

Powód takiego połączenia jest bardzo prosty - udowodniono, że połączenie CHX oraz CITROX® działa bardziej skutecznie niż sama chlorheksydyna, a dodatkowo minimalizuje ryzyko powstania przebarwień oraz nie powoduje zaburzeń smaku.

Najlepsze połączenie dla najlepszych efektów.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: