Chicco, Grający pchacz, biały

Indeks: 2731652

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Biały, grający pchacz marki Chicco pomaga dziecku przy stawianiu pierwszych kroków, będąc bezpiecznym i solidnym punktem oparcia. Ta wielofunkcyjna zabawka wspiera malucha w nauce chodzenia i zapewnia kreatywny rozwój. Pobudza rozwój koordynacji ruchowej, wrażliwości wizualnej i słuchowej oraz zdolność logicznego myślenia.

Cechy zabawki:

  • Każdemu krokowi towarzyszy wesoła melodyjka, co dopinguje dziecko do ćwiczenia techniki chodzenia.
  • Melodyjka milknie, gdy dziecko się zatrzyma, dzięki czemu dziecko jest zachęcane do stawiania kolejnych kroków po to, aby znów ją uruchomić.
  • Z przodu pchacza znajduje się Centrum Zabawy. Należy zablokować tylne kółka i maluch może bawić się wkładając foremki o różnym kształcie, we właściwe otwory. Czynności te powodują aktywację wesołej melodii i miganie kolorowych świateł.
  • Wymagane baterie: 2xAA (brak w zestawie).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
1
2
1

Średnia ocena

4.0
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Weronika
Recenzja dodana 17.05.2019
Zabawkę córka dostała w prezencie. Późno zaczęła chodzić, więc od samego początku okazało się, że pchacz jest dla niej za niski. Chodziła pochylona, a w końcu przestała go używać do chodzenia. Podobało jej się wrzucanie zabawek przez otwór u góry, ale to po jakimś czasie też jej się znudziło. Zabawka stoi na podwórku i nie jest jakoś szczególnie atrakcyjna dla dziecka
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
NATALIA KROM
Recenzja dodana 09.11.2018
Pchacz ma juz 4 lata i wciaz dziala jest super. Ma blokujace kółeczka tylne dzieki czemu pcha sie go wolniej w poczatkowej fazie nauki chodzenia. Posiada dwa poziomy głośności oraz sortownik i klocki i piłeczkę. Podczas wrzucania przez dziecko wydaje dźwięki a takze podczas pchania co bardzo podobalo sie mojemu dziecku.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Nina
Recenzja dodana 17.07.2017
Pchacz sprawdza sie dobrze jedynie na dywanie,gdyz plastikowe kolka sprawiaja,ze np na posadzce czy panelach bardzo sie slizga.w naszym przypadku,mimo wymiany baterii dzwiek podczas pchania przestal dzialac po 1,5mies sporadycznego uzywania...drugi raz bym nie kupila..
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3