Chicco, Cuddle&Bubble, wanienka z przewijakiem, Dots

Indeks: 6870417

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Cuddle&Bubble wanienka z przewijakiem to praktyczny, ergonomiczny, ale niezwykle estetyczny mebel do domu, w którym pojawia się noworodek.

Pierwsze 12 miesięcy życia dziecka to w 1/3 czas poświęcony na przewijanie i pielęgnację. Zadaniem rodzica jest dopilnować, aby czynności te przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze przy jednoczesnym zapewnieniu wygody i bezpieczeństwa.

Wanienka z przewijakiem Chicco stoi na stabilnym stelażu dostosowanym do wzrostu rodzica (możliwość regulacji wysokości), posiada wbudowaną półeczkę na wszystkie potrzebne akcesoria, a także uchwyt na ręcznik.

Przewijak będący integralną częścią mebla jest miękki i wygodny, jego zaokrąglone kształty i boczne ścianki powodują że jest bezpieczny dla dziecka, pokrycie jest łatwe w utrzymaniu czystości. Po odpięciu przewijaka otrzymujemy dostęp do wanienki.

  • Jest ona specjalnie wyprofilowana dla noworodka (pozycja leżąca) oraz dziecka siedzącego. 
  • Otwór i szlauch odprowadzają wodę.
  • Na praktycznych uchwytach przypięty jest podręczny pojemnik oraz kubełek do spłukiwania głowy.
  • Kiedy nie jest potrzebny ani przewijak ani wanienka całość można szybko złożyć poprzez naciśnięcie łatwo dostępnego, widocznego przycisku.
  • Dzięki złożeniu i niewielkim rozmiarom mebla oszczędzamy przestrzeń.
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 12 miesiąca życia. 

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

4.7
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Marianna
Recenzja dodana 12.03.2021
Ta wanienka to jeden z naszych najlepszych zakupów. Jest tak wygodna i ułatwia kąpiel, ze aż muszę o tym napisać :) - wanienka ma idealną wysokość, nie trzeba się nachylać i męczyć plecy - posiada wężyk z odpływem - można skierować go do brodzika czy wanny zamiast wylewać wodę - te dwa pierwsze punkty szalenie odciążyły nam plecy wcześniej nosiliśmy wanienkę do pokoju dziecka - jednym ruchem nakłada się przewijak (nie trzeba czekać na wylanie wody) - czyli wyciągasz dziecko, przekręcasz przewijak i można ubierać - dużo miejsca na przechowywanie -półka pod wnienką i dodatkowe pojemniki Naprawdę polecam, zmieniło to nasz kąpiele z wiecznie rozlanej wody i bolących pleców w przytulny rytuał :)
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4