BioRepair, płukanka do zębów, 500 ml

Indeks: 6542219

Napisz recenzję i oceń
Cena: 18,49 zł19,99 zł
Oszczędzasz: 1,50 zł (8%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Już teraz możesz zacząć naprawiać swoje szkliwo. Pierwszy płyn do higieny jamy ustnej, który chroni Twoje zęby przed kwasami pochodzącymi z żywności i bakteriami.

Dzięki specjalnej formule, opartej na cząsteczkach MicroRepair naprawia szkliwo oraz zwalcza nadwrażliwość zębów. Innowacja: Płyn do higieny jamy ustnej Biorepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair , zawiera mikrocząsteczki BioRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów. Jedyny płyn naprawiający szkliwo zębowe o tak skutecznym działaniu antyseptycznym oraz zwalczającym nadwrażliwość zębów. Oparty na technologii MicroRepair ®, dzięki czemu wzmacnia i chroni zdrowie Twoich zębów wyjątkowo skutecznie.

  • Naprawia strukturę szkliwa.
  • Zwalcza nadwrażliwość zębów.
  • Zapobiega tworzeniu się płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego i próchnicy.
  • Działa antyseptycznie.

Skład: woda, sorbitol, gliceryna, ksylitol, guma celulozowa, cynk PCA, hydroksyapatyt cynku (MicroRepair), aromat, laurylosiarczan sodowy, krzemionka, olejek z ziaren rącznika pospolitego (Ricinus Communis), kopolimer akryloilodimetylotaurynianu amonu i poliwinylopirolidonu, olejek z liści mięty polnej (Mentha Arvensis), mirystoilosarkozynian sodu, metylokokoilotaurynian sodu, sacharynian sodu, tromethamine, benzoesan sodu, alkohol benzylowy, fenoksyetanol, limonen.

Pojemność: 500 ml.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu