Biorepair, Oral Care, pasta do zębów, night, 75 ml

Indeks: 6303895

Napisz recenzję i oceń
Cena: 20,49 zł32,99 zł
Oszczędzasz: 12,50 zł (38%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

BioRepair Night - intensywne działanie nocą.
Pasta do zębów, która odbudowuje i chroni zęby.

Na zębach znajdują się mikrouszkodzenia i rysy niewidoczne dla ludzkiego oka. Cząsteczki MicroRepair powoli uwalniają się, wiążąc się ze szkliwem i odbudowując jego powierzchnię. Jony cynku uwalniane przez cząsteczki MicroRepair oraz cynk PCA zapewniają działanie antybakteryjne przez całą noc, także poprzez wytwarzanie powłoki ochronnej o długotrwałym działaniu. Dzięki temu specjalnemu działaniu w nocy pasta zapewnia poranną świeżość oddechu. Wykazuje działanie antybakteryjne.

Opatentowana innowacyjna formuła:

  • bez fluorku
  • bez dwutlenku tytanu
  • bez laurylosiarczanu sodu (SLS)
  • bez parabenów

Pasta BioRepair Night odbudowuje powierzchnię szkliwa w nocy, tworząc barierę ochronną zapewniającą długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami.
Wstając rano, poczujesz świeżość swojego oddechu.
Jak stworzono BioRepair?
BioRepair opracowano dzięki badaniom naukowym prowadzonym w laboratoriach Coswell we współpracy z laboratorium LEBSC (Laboratorio di Strutturistica Chimica Ambientale e Biologica) Uniwersytetu Bolońskiego.

Jakie są główne przyczyny stopniowej erozji szkliwa?
Każdego dnia nasze zęby są poddawane działaniu czynników mechanicznych (szczoteczki do zębów) oraz chemicznych (kwasów zawartych w napojach i pokarmach), które powodują powstawanie niewidocznych rys. W rysach tych kumulują się płytka nazębna, bakterie i pigmenty, co z czasem wywołuje poważniejsze uszkodzenia, takie jak: próchnica, osłabienie zębów, czy też utrata ich połysku.

W jaki sposób BioRepair jest w stanie odbudować szkliwo?
BioRepair Night to pierwsza pasta do zębów na bazie cząsteczek MicroRepair. Dzięki wyjątkowej formule o długotrwałym uwalnianiu zapewnia stałe działanie w nocy, a tym samym remineralizację i odbudowę szkliwa. Ponadto zawartość cynku PCA i ksylitolu, związków o wysokich właściwościach antyseptycznych i antybakteryjnych, zapewnia długotrwałą ochronę jamy ustnej po to, aby po porannej pobudce poczuć świeżość swojego oddechu.

Co to są cząsteczki MicroRepair?
Cząsteczki MikroRepair zbudowane są z hydroksyapatytu, którego skład w znaczącym stopniu przypomina skład szkliwa zębowego. Takie podobieństwo nadaje cząsteczkom MicroRepair właściwości biomimetyczne. Dzięki nim mikrocząsteczki przenikają do szkliwa i zębiny, prowadząc do ich remineralizacji i odbudowy. BioRepair Night zawiera 15% cząsteczek MicroRepair.

Ważne:
BioRepair nie zawiera związków fluoru, dzięki czemu może być stosowana nawet przez dzieci poniżej 7 roku życia. Cząsteczki MicroRepair gwarantują doskonałą remineralizację szkliwa i zębiny.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: