Filtruj:

Wader - zabawki dla dzieci

Znaleziono: 84 produkty

 

Wader – jeden z najlepiej znanych polskich producentów zabawe

Marka Wader pojawiła się na rynku na początku lat 90. XX w. i od samego początku zajmowała się produkcją wysokiej jakości, plastikowych zabawek, z których słynie do dziś. Surowce, z jakich produkowane są zabawki Wader, są bardzo starannie weryfikowane. Podobnie barwniki i inne komponenty. Marce zależy, aby ich zabawki były nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne i trwałe. Wader należy do firmy Wader-Woźniak Sp. z o.o.

Samochody Wader – pod lupą

Samochody Wader znane są większości rodziców. To najczęściej duże, specjalistyczne pojazdy takie jak: wozy strażackie, śmieciarki, lawety, wywrotki, traktory czy maszyny budowlane. Niektóre z nich sprawdzają się nie tylko w domu, ale i na zewnątrz np. w piaskownicy. Oprócz tego Wader produkuje też duże, outdoorowe pojazdy na pedały. Jeśli smyk ma do dyspozycji ogród lub podwórko, zdecydowanie warto mu sprawić taki środek transportu.

Inne zabawki z oferty Wader

Poza samochodami Wader produkuje plastikowe klocki, garaże, bujaki oraz liczne zabawki edukacyjne. Firma słynie też z zabawek ogrodowych: wiaderek, foremek do piasku, zjeżdżalni, huśtawek itd. Warto więc przejrzeć jej ofertę np. przed wyjazdem nad morze. Zapewne znajdziemy w niej ciekawe akcesoria do zabawy na plaży. Na koniec warto wspomnieć też o zestawach naczyń i garnków oraz innych zabawkach do zabawy w dom – je także znajdziemy bowiem w ofercie Wader. Zabawkowe talerze i filiżanki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, tak aby zarówno dziewczynki, jak i chłopcy mogli znaleźć wśród nich coś dla siebie.