Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Kolor

Cena

pokaż

Marka

więcej

Tommee tippee - akcesoria do karmienia

Znaleziono: 73 produkty

Tommee Tippee

 

Tommee Tippee to zaufana i rozpoznawalna brytyjska marka, produkująca butelki, smoczki do butelek i inne niezbędne akcesoria, które są potrzebne przy opiece nad noworodkiem. Firma powstała ponad 50 lat temu i od tej pory jest liderem na rynku, i to nie tylko brytyjskim. Ergonomiczne butelki i smoczki Tommee Tippee dostępne są także w Polsce, między innymi w sklepach sieci SMYK.

 

Tommee Tippee proponuje różnego rodzaju butelki dla dzieci, w tym także butelki antykolkowe. Dodatkowo smoczki do butelek Tomme Tippee mają kształt podobny do piersi mamy i różne rozmiary, aby łatwiej było znaleźć produkt dopasowany do preferencji malucha. Wszystko to sprawia, że karmienie malca z pomocą produktów Tommee Tippee jest przyjemnością zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

 

Tommee Tippee aktywnie wspiera karmienie piersią, produkując najwyższej jakości laktatory, wkładki laktacyjne, osłonki na brodawki i pojemniki do przechowywania pokarmu, które także znajdziesz na smyk.com. Pojemniki mieszczą się w szyjce butelek Tommee Tippee, dzięki czemu łatwo przelejesz mleko z pojemnika do butelki ze smoczkiem. Jeżeli dodatkowo wyposażysz się w laktator Tommee Tippee będziesz mogła odciągać mleko bezpośrednio do pojemnika.

 

Akcesoria do karmienia to wciąż nie wszystkie produkty z portfolio Tomme Tippe. Oprócz tego firma oferuje smoczki uspokajające oraz liczne produkty przydatne podczas przewijania dziecka, w tym kosze na pieluchy, które skutecznie neutralizują brzydkie zapachy. Na smyk.com kupisz zarówno same kosze Tommee Tippee, jak i wkłady do kosza, bez których kosze nie działają efektywnie.

 

Tommee Tippee to zatem marka warta uwagi każdego rodzica. Butelki, smoczki i inne produkty z ich oferty bywają niezastąpione.