Schleich

Wszystkie figurki Schleich:

Filtruj:
Znaleziono: 368 produktów

Schleich – wyjątkowe figurki kolekcjonerskie

Świetna zabawa i tworzenie wyjątkowej kolekcji od najmłodszych lat? Jak najbardziej! Ręcznie malowane figurki Schleich wyróżniają się wśród innych zabawek wyjątkową dokładnością wykonania, z uwzględnieniem proporcji poszczególnych zwierząt oraz najdrobniejszych szczegółów ich budowy jak rodzaj włosia, kształt uszu czy kolor oczu. Dzięki tej dbałości o wszelkie szczegóły dzieci już od najmłodszych lat mogą poznawać nie tylko anatomię zwierząt żyjących wokół nas, ale także tych, które już dawno wyginęły.

Konie Schleich – zestaw dla fanów jeździectwa

Mali wielbiciele koni wśród licznej kolekcji zwierząt na pewno znajdą swoją ulubioną rasę, a nawet budynki czy akcesoria związane z ich hodowlą. Zarówno stajnia dla koni Schleich jak i zestaw do zawodów lub nauki woltyżerki to profesjonalne miniatury prawdziwych akcesoriów, powstałych z współpracy takich ekspertów jak specjaliści od hodowli zwierząt czy zoologowie. Stajnia Schleich należąca do kolekcji Schleich Horse Club zawiera zestaw figurek koni z całego świata, budynki, elementy turniejowe, a nawet pożywienie dla zwierząt.

Do zestawu można dokupić rasowe konie Schleich z jeźdźcami, ozdobne koce, pożywienie lub drobne akcesoria dla źrebaka. Wszystkie figurki koni Schleich zaskakują solidnością i precyzyjnością wykonania, sprawiając, że są chętnie kolekcjonowane nie tylko przez dzieci, ale również i dorosłych.

Dzikie zwierzęta Schleich i ich przyjaciele z farmy

Najwyższy czas na wyprawę do nieokiełznanego świata natury. Schleich to zestawy zawierające dzikie zwierzęta z różnych zakątków świata, które uczą dzieci rozpoznawania poszczególnych gatunków oraz ich charakterystycznych cech. Bajecznie kolorowa ara, pasiasta zebra czy skupiony na poszukiwaniu pożywienia mrówkojad… cały ten niesamowity świat zwierząt nie tylko doskonale bawi, ale też i uczy.

Zabawki Schleich obejmują również pokaźną kolekcję zwierząt żyjących w bezpośrednim otoczeniu człowieka. Konie, krowy, owce a nawet uroczy łaciaty piesek, pilnujący uważnie wszystkich mieszkańców obejścia, to tylko część zwierząt, które może pomieścić obszerna farma Schleich, zawierająca m.in. karmę, klatki i inne drobne elementy.

Odrobina świata fantazji

Fani dinozaurów oraz zwierząt fantastycznych mogą rozbudowywać swoją kolekcję o przeróżne gatunki zwierząt. Dinozaury Schleich zapraszają do poznawania świata, w którym niegdyś żyły – morskich głębin, bujnych lasów i nieba, po którym miliony lat temu latały przerażające pterodaktyle. Być może wśród nich znajdą się również zwierzęta fantastyczne Schleich? Jednorożec, wróżka lub skrzydlate lwiątka swoimi bajecznymi kolorami i unikatowym wzornictwem wciągną do wspaniałej zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych.