Lovi - karmienie i pielęgnacja dziecka

Lovi - dynamiczne smoczki uspokajające Harmony
Lovi, mammafeel
Śliniaki Lovi
Lovi - dynamiczne smoczki uspokajające Harmony
Lovi, mammafeel
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

więcej

Kolor

Cena

pokaż

Seria

Znaleziono: 202 produkty

Kompletujesz wyprawkę dla maluszka, który wkrótce pojawi się na świecie i zastanawiasz się jaki smoczek będzie najlepszy? A może wraz ze swoim skarbem jesteście na etapie poszukiwań smoczka idealnego? W tej kategorii mamy dla Was propozycje od Lovi – firmy, która od lat dokłada wszelkich starań, by sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających smyków. Czekają tu na Ciebie nie tylko różnego rodzaju smoczki, ale cała gama akcesoriów: od wkładek laktacyjnych i osłonek piersi dla mam aż po buteleczki i kubeczki dla maluchów. Sprawdź, co przygotowaliśmy na smyk.com!

 

Nie od dziś wiadomo, że karmienie naturalne jest najlepsze dla maluszka. Dlatego marka Lovi działa na rzecz ochrony laktacji i naturalnego odruchu ssania. We współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie laktacji, neonatologii i neurologopedii marka Lovi tworzy innowacyjne produkty stanowiące niezbędną pomoc dla mam karmiących piersią, jak również produkty do alternatywnego karmienia i uspokajania bezpieczne dla naturalnego odruchu ssania dziecka. Gwarancją owego bezpieczeństwa są wyniki badań medycznych z udziałem dużych grup niemowląt, rekomendacje lekarzy oraz nagrody przyznane produktom Lovi przez profesorów nauk medycznych.

 

Lovi: smoczki, które lubią dzieci!

Na smyk.com znajdziesz bogatą ofertę smoczków, a wśród nich smoczki Lovi. Czekają na Ciebie propozycje przeznaczone dla dzieci w różnym wieku – już od pierwszego dnia życia. Bezpieczne materiały, staranne wykonanie i atesty sprawiają, że bez obaw możesz podawać smoczek Lovi dziecku. Specjalne tworzywo oraz kształt smoczka zapewnią maluchowi komfort. Nie musisz się też obawiać, że ssanie smoczka doprowadzi w przyszłości do wad zgryzu lub zaburzy prawidłowy rozwój mowy maluszka. W dodatku, smoczki Lovi są bardzo efektowne wizualnie.

 

Lovi: smoczki do butelek i buteleczek

W SMYKU czeka na Ciebie również niejeden smoczek do butelki Lovi. Dzięki niemu maluszek może popijać z prawdziwą przyjemnością odciągnięte mleko mamy (oraz modyfikowane, kiedy nie możesz karmić piersią), ćwicząc przy tym ważny odruch ssania. Ciekawą alternatywą dla zwykłego smoczka, jest smoczek dynamiczny, którego budowa zapewnia przyjazny trening mięśni języka i warg maluszka. Na smyk.com znajdziesz również bogatą ofertę butelek i buteleczek oraz kubeczków dla starszych smyków. A także wiele innych produktów, które pomogą Ci zadbać o siebie i swoją pociechę w czasie karmienia!