× Wyczyść wszystko

Marka

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Zabawki i gry Dumel

Znaleziono: 174 produkty

Dumel to polska firma istniejąca od 10 lat na rynku, specjalizująca się w sprzedaży zabawek dla dzieci. Zabawki edukacyjne Dumel bawią i uczą m.in. rozpoznawania kształtów, zwierząt, roślin i przedmiotów oraz melodii i dźwięków, a także liczb i liter. Wszystkie produkty charakteryzują się przede wszystkim bezpieczeństwem oraz wysoką jakością, którą gwarantuje staranny dobór współpracujących z firmą partnerów.

Zabawki interaktywne dla maluchów

Gdy nie wiemy, co kupić małemu np. kilkunastomiesięcznemu dziecku, warto postawić na zabawki interaktywne. Ale nie takie, które są wyłącznie kolorowe i głośne. Niech maluch zdobędzie dzięki nim praktyczne umiejętności! Czego może nauczyć się wraz z ciasteczkowym hipciem albo magicznym Jinn’em? Hipcio to straszny żarłok – cały czas domaga się ciasteczek. Gdy dziecko będzie jednak go karmić, ten głośno policzy ciasteczka, jakie trafiają do jego brzucha. Może to robić zarówno po polsku, jak i po angielsku. Z kolei Jinn to zabawka dla nieco starszych dzieci, które wiedzą już co nieco o zwierzętach. Jinn ma jednak o nich jeszcze większą wiedzę i chętnie się nią podzieli.

Kultowe mapy interaktywne do nauki geografii

Wśród produktów Dumel dla starszych dzieci bestsellerem są mapy interaktywne Polski i świata. Smyk może trenować wraz z nimi lokalizowanie poszczególnych państw, naukę nazw ich stolic, flag oraz języków, jakimi posługują się ich mieszkańcy. Jeśli natomiast wyposażymy go w mapę polski, sprawdzi się w nazywaniu województw i lokalizowaniu najważniejszych polskich miast.

Nauka z mapami Dumel jest ciekawa, bo okraszona przeróżnymi ciekawostkami, które mogą zachwycić niejednego małego podróżnika. Bardzo ciekawa jest też forma zdobywania wiedzy. Smyk ma do wyboru kilka trybów zabawy. Może uczyć się nowych rzeczy o różnych regionach polski i świata, naciskając na ich kontury na mapie oraz sprawdzać się w ciekawie skonstruowanych quizach. Do rozgrywki można też wprowadzić odrobinę rywalizacji, uruchamiając tryb „wyzwanie”, w którym konkuruje ze sobą dwójka graczy.