Filtruj:

Oxford

Znaleziono: 58 produktów

Good morning everyone!

Na smyk.com czekają starannie wybrane tytuły jednego z najpopularniejszych wydawnictw językowych. Podręczniki Oxford do nauki języka angielskiego to doskonały sposób na opanowanie nawet najtrudniejszych zagadnień dotyczących najbardziej powszechnego języka na świecie. W tej kategorii znajdziesz wydania dopasowane do umiejętności uczniów w najróżniejszym wieku, dzięki którym każdy z nich celująco zda zbliżające się sprawdziany, doskonale przygotuje się do egzaminów i zupełnie bez trudu będzie komunikował się z zagranicznymi przyjaciółmi.

 

Podręczniki Oxford zostały opracowane tak, aby mogły z nich korzystać zarówno maluchy rozpoczynające swoją szkolną przygodę, jak i starsi uczniowie, którzy kontynuują edukację w liceach i technikach. Książki do nauki języka angielskiego zawierają bogatą szatę graficzną oraz interesujące zadania, które sprawiają, że każda lekcja jest jeszcze bardziej atrakcyjna i ciekawa. Historyjki obrazkowe z dodatkowymi ćwiczeniami, rytmiczne piosenki, a także specjalne sekcje do kontynuowania nauki w domu wraz ze starszym rodzeństwem lub rodzicami gwarantują świetną zabawę. Z myślą o maluchach, które uwielbiają interaktywną rozrywkę, podręczniki Oxford zawierają również multimedialne płyty z materiałami i grami, które pozwalają usystematyzować posiadaną wiedzę oraz poznać nowe słowa.

 

Na smyk.com znajdziesz również kursy językowe przeznaczone dla uczniów starszych klas, którzy kontynuują naukę w liceach i technikach. Podręczniki Oxford zostały podzielone na kilka poziomów zaawansowania, dzięki czemu doskonale odpowiadają na potrzeby zarówno początkujących, jak i tych, którzy już płynnie posługują się językiem angielskim. Każdy z nich zawiera ćwiczenia i zadania skorelowane z treścią podręcznika, a gotowe sprawdziany pozwalają samodzielnie oceniać stan swojej wiedzy. Z myślą o maturzystach, w podręcznikach Oxford znajdują się również specjalne testy, które pomagają w powtórzeniu najważniejszych zagadnień oraz ułatwiają przygotowanie do każdej części egzaminu: writing’u, reading’u i listening’u. Zobacz, co czeka na smyk.com i baw się podczas nauki języka angielskiego!