Filtruj:

Gwo gdańskie wydawnictwo oświatowe

Znaleziono: 111 produktów

Żaden sprawdzian nie musi być wyzwaniem wraz ze smyk.com! W naszej ofercie znajdziesz podręczniki GWO do nauki zarówno w szkołach podstawowych, jak i liceach czy technikach. Treść książek od Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego jest w pełni zgodna z aktualnie obowiązującym planem nauczania. Dla najmłodszych uczniów, którzy właśnie rozpoczynają swoją szkolną przygodę, przygotowaliśmy specjalne zestawy ćwiczeń i kart pracy, dzięki którym maluchy nie tylko nauczą się pisać, czytać i liczyć, ale także poznają ciekawostki z najróżniejszych dziedzin życia. Podręczniki GWO na smyk.com obejmują również tytuły dla dzieci, w tym dla maluchów, które nie rozpoczęły jeszcze nauki w szkole – ich treść w doskonały sposób łączy naukę i zabawę, dzięki czemu przygotowanie do pierwszej klasy stanie się prawdziwą przyjemnością. W GWO każdy podręcznik tworzony jest z największą starannością i rzetelnością, dlatego rodzice mogą mieć pewność, że ich szkraby otrzymają gruntowną i sprawdzoną dawkę wiedzy.

 

Dla uczniów kontynuujących naukę w kolejnych klasach szkoły podstawowej wydawnictwo GWO przygotowało podręczniki do kształcenia w zakresie wszystkich obowiązujących przedmiotów. W naszej ofercie czekają serie do nauki języka polskiego, matematyki, historii, przyrody, a także przedmiotów plastycznych. Starannie opracowane wydania podręczników GWO pozwolą dzieciom opanować nawet najtrudniejsze zagadnienia dotyczące ortografii i gramatyki, geometrii, arytmetyki i ułamków, najważniejszych wydarzeń w historii kraju i świata, a także organizmów żywych i otaczającej nas natury.

 

W ofercie smyk.com znajdziecie również podręczniki GWO dla uczniów liceów i techników, które pomogą w łatwy sposób przyswoić wiedzę z zakresu języków obcych, a także przedmiotów humanistycznych i ścisłych. Z myślą o uczniach zainteresowanych wybranymi zagadnieniami przygotowaliśmy również tytuły obejmujące dodatkowy zakres materiału: GWO poza podręcznikami oferuje najróżniejsze atlasy, zbiory zadań i rozbudowane kompendia. Aby ułatwić przygotowanie do dwóch najważniejszych egzaminów w życiu – matury oraz egzaminu zawodowego – wydawnictwo GWO opracowało również repetytoria, które obejmują najważniejsze informacje z każdego przedmiotu, dzięki czemu ich powtórzenie będzie niesamowicie proste i szybkie.

 

Z myślą o uczniach, którzy wykazują drobne problemy podczas nauki, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe poza podręcznikami, przygotowało również tytuły pomocnicze, z których bez trudu można korzystać w domu. W naszej ofercie czekają m.in. książki pomagające w trenowaniu odpowiedniej dykcji oraz zbiory testów i dyktand, a ci, którzy mają ochotę spróbować swoich sił w międzyklasowych potyczkach, mogą wybierać pomiędzy logicznymi i rysunkowymi łamigłówkami oraz zbiorami zadań konkursowych. Zobacz, co jeszcze z oferty GWO, wydawnictwa z Gdańska, czeka na Ciebie na smyk.com, i zapewnij swojemu dziecku rzetelne podręczniki oraz pomoce naukowe!