Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Wymiary

więcej

Kolor

Seria

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Pledy i narzuty

Znaleziono: 448 produktów

Narzuta na łóżko — dlaczego warto kupić?

Narzuty na łóżko — jakie posiadają zalety i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Narzuty pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Zdobią sypialnię oraz sprawiają, że łóżko prezentuje się schludniej. W zależności od indywidualnych potrzeb, narzuty na łóżko mogą wpisywać się w kolorystykę panującą w sypialni, lub wręcz przeciwnie — wyróżniać się intensywnym kolorem na tle pozostałych elementów. 

Te niepozorne elementy zapewniają także ochronę. To właśnie na narzucie będzie gromadzić się kurz, sierść i inne zabrudzenia. Kołdra zachowa świeżość na dłuższy czas!

Wybór narzuty lub pledy na łóżko, czyli na co zwrócić uwagę?

Narzuty na łóżko sypialniane dostępne są w wielu interesujących wersjach. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze? Przede wszystkim na rozmiar. Przed zakupem warto dokładnie zmierzyć łóżko i najlepiej wybrać model, który będzie o około 1 metr szerszy. 

Materiał także ma znaczenie. Narzuty na łóżko do sypialni wykonuje się m.in. z bawełny, aksamitu, mikrofibry, czy satyny. Materiał wykonania wpływa zarówno na właściwości, jak i wygląd. Eleganckie narzuty na łóżko z bawełny sprawdzają się również w roli koca. Podobnie jest w przypadku mikrofibry — materiał ten jest lekki, ciepły i odporny na uszkodzenia. 

Narzuty satynowe są cienkie i lekkie. Charakteryzują się połyskiem i eleganckim wyglądem. Podobnie prezentuje się aksamit — wprowadzi do sypialni niepowtarzalny klimat. Obok kolorystyki również nie sposób jest przejść obojętnie, jednak kwestia ta zależy od stylu, w jakim została zaprojektowana sypialnia. Oferujemy jakościowe narzuty i pledy na łóżko — zachęcamy do ich sprawdzenia!