Filtruj:

Materace

Znaleziono: 18 produktów

Materace dmuchane — istotne parametry

Materace dmuchane dostępne są w przeróżnych wersjach. Na co musisz zwrócić uwagę przy ich zakupie? Znaczenie ma oczywiście rozmiar materaca, choć w większości przypadków dorosła osoba spokojnie się pomieści. Dmuchane materace powinny również optymalnie rozprowadzać powietrze w poszczególnych częściach, a także nie doprowadzać do ulatniania się powietrza podczas snu. Na pierwszy rzut oka ciężko ocenić te parametry, dlatego warto wybierać produkty znanych i polecanych firm, a raczej rezygnować z tych, które kosztują przysłowiowe grosze. 
Cena to także istotny parametr. Jeśli interesują Cię materace dmuchane do spania o długiej żywotności, musisz liczyć się z wydatkiem minimum 40-50 złotych. W naszej ofercie znajdziesz materace dmuchane dostępne w przeróżnych wersjach, oferta jest naprawdę szeroka. Koniecznie się z nią zapoznaj!

 

Odkryj materace welurowe!

Materace welurowe cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Pokryte są warstwą miękkiego i wytrzymałego materiału. Zapewniają ochronę przed chłodem oraz zapobiegają przesuwaniu się prześcieradła. Są wygodne i komfortowe. Sprawdzą się zwłaszcza tym osobom, które często korzystają z materaca, np. na wyjazdach.
Welurowy materac to dobra alternatywa dla klasycznego materaca. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, wygodzie i miękkości — jest to produkt idealny. W naszej ofercie znajdziesz materace turystyczne dmuchane i nie tylko. W razie jakichkolwiek pytań — pozostajemy do Twojej dyspozycji.