Myszki

Znaleziono: 18 produktów

Myszy

Szukasz myszki do komputera dla siebie lub swojej pociechy? W ofercie SMYKA znajdziesz modele zapewniające maksymalny komfort w trakcie pracy. W naszym asortymencie znajdziesz również myszki do komputera dla graczy. Egzemplarze stworzone z myślą o gamingu wyróżniają się doskonałym wyprofilowaniem i dodatkowymi funkcjami usprawniającymi wirtualną rozgrywkę. Cechą charakterystyczną tego typu modeli jest również podświetlenie LED o zmieniających się kolorach. Poznaj myszy komputerowe dostępne na smyk.com!

 

Najlepsze myszki do komputera dla dzieci

Poszukujesz najlepszej myszki do komputera dla swojego malucha? Jesteś we właściwym miejscu! Na smyk.com znajdziesz modele dopasowane do dziecięcych dłoni, dzięki czemu najmłodsi z łatwością będą mogli obsługiwać urządzenie. Proponowane przez nas egzemplarze mogą być doskonałym narzędziem edukacyjnym dla najmłodszych! Myszki komputerowe ułatwią maluchom naukę – teraz i w niedalekiej przyszłości. Dzięki dostępnym modelom maluchy mogą sprawnie przeglądać Internet w poszukiwaniu wiedzy i materiałów na zajęcia.

 

Myszki do komputera z klawiaturą

Najlepszym towarzyszem myszki do komputera dla dziewczyn i chłopaków jest klawiatura! Zestawy dostępne w ofercie SMYKA gwarantują maksymalny komfort w trakcie korzystania z urządzenia. Bezprzewodowe klawiatury wyposażone są w cienki profil, sprzyjający zachowaniu naturalnego położenia dłoni. Dostępne zestawy umożliwiają dorosłym i dzieciom łatwe i szybkie wprowadzanie danych. Korzystanie z myszy do komputera i klawiatury pozwala również na wygodne i ergonomiczne ustawienie ciała podczas pracy, co przekłada się na redukcję bólu i napięcia mięśni.

 

Myszki do komputera gamingowe – wejdź na wyższy poziom!

Jesteś największym fanem gier komputerowych? A może Twoje dziecko pasjonują wirtualne potyczki? W ofercie SMYKA znajdziesz myszki do komputera gamingowe, spełniające wymagania wszystkich graczy! Proponowane przez nas modele wyróżnia funkcja zmiennej rozdzielczości, co umożliwia precyzyjnych ruch kursora na ekranie monitora. Myszki komputerowe dla graczy cechą się również podświetleniem LED i ergonomicznym kształtem.

 

Myszki komputerowe bezprzewodowe – komfort użytkowania

Myszki komputerowe bezprzewodowe zapewniają maksymalny komfort w trakcie pracy i nauki! Brak kabla to maksymalna swoboda ruchu. Myszki do komputera bezprzewodowe są znacznie łatwiejsze do przenoszenia. Z tego względu można je bez problemu zabrać do pracy, szkoły bądź kawiarni.