Klawiatury

Znaleziono: 5 produktów

Klawiatury

Wysokiej jakości klawiatury gamingowe należą do obowiązkowego wyposażenia każdego miłośnika wirtualnych rozgrywek! Zarówno najmłodszym, jak i dorosłym graczom przypadną do gustu egzemplarze dostępne w szerokiej ofercie SMYKA. Jesteś pracownikiem biurowym i poszukujesz idealnej klawiatury do pracy? Twoją uwagę przykują modele o ergonomicznej konstrukcji, zapewniające maksymalny komfort użytkowania. Poznaj klawiatury dostępne na smyk.com!

 

Klawiatury gamingowe – najlepszy sprzęt dla graczy

Jesteś zapalonym graczem, a czas spędzany w wirtualnym świecie pozwala Ci odstresować się po ciężkim dniu? Poznaj klawiatury gamingowe dostępne w ofercie SMYKA! Proponowane przez nas modele spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego gracza. Na smyk.com znajdziesz:

• klawiatury mechaniczne,

• klawiatury membranowe,

• klawiatury mechaniczno-membranowe.

 

Klawiatury gamingowe mechaniczne umożliwiają znacznie zwiększenie szybkości i precyzji w trakcie wirtualnych potyczek. Dzięki mechanicznym przełącznikom oferowane modele mogą okazać się trwalsze od standardowych egzemplarzy. Szukasz modelu do gier w kompaktowym rozmiarze? Sprawdź klawiatury Krux i klawiatury Logitech bez bloku numerycznego!

 

Klawiatury bezprzewodowe – z myślą o komforcie użytkowania

Zależy Ci na mobilności sprzętu oraz bezproblemowym podłączeniu go do komputera stacjonarnego? Klawiatury bezprzewodowe to rozwiązanie stworzone z myślą o Twoich potrzebach! Brak przewodu niweluje problem splątania kabla bądź, co gorsza, naderwania go. Bezprzewodowe klawiatury Dell, a także modele innych producentów łączą się z komputerem za pomocą łączności Bluetooth. Z tego względu instalacja dodatkowych sterowników w większości przypadków nie jest wymagana.

 

Małe klawiatury – zmieścisz je w plecaku!

Małe klawiatury nie muszą oznaczać gorszej jakości sprzętu! W ofercie SMYKA znajdziesz dziesiątki modeli, których cechą charakterystyczną są właśnie niewielkie gabaryty. Małe klawiatury Corsair i innych producentów mogą wspierać naturalną postawę przedramienia, ramienia i szyi. Neutralne ułożenie ciała związane jest z rozluźnieniem tkanek zwiększającym komfort w czasie pracy.

 

Klawiatury ergonomiczne – dla zdrowia i wygody

Klawiatury ergonomiczne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób spędzających większość dnia przed ekranem komputera! Ich konstrukcja zmniejsza ryzyko urazów związanych z długotrwałą pracą. Z tego względu są one często wybierane jako klawiatury biurowe. Dostępne w ofercie SMYKA modele dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika.