Filtruj:

Strażak sam

Znaleziono: 71 produktów

Strażak Sam to prawdziwy bohater. I wiedzą o tym nie tylko mieszkańcy miasteczka Pontypandy. Świetnie radzi sobie nie tylko z gaszeniem pożarów, ale potrafi wybawić z każdej opresji. Nawet kiedy sytuacja wygląda na beznadziejną, wystarczy wezwać Sama na pomoc!

Strażak Sam – bohater w każdym calu

Jaki jest strażak Sam? Przede wszystkim odważny! A do tego mądry i skromny. Za każdym razem znajduje najlepsze rozwiązanie, zdając sobie sprawę z zagrożenia i nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku. Uwielbia swoją pracę, choć w wolnych chwilach lubi też oddawać się innej swojej pasji, czyli konstruowaniu wynalazków.

Jego życie to jedno wielkie pasmo przygód, ponieważ nie ma dnia, by nie musiał stawić czoła niebezpieczeństwom grożącym mieszkańcom Pontypandy.

Strażak Sam – figurki i pojazdy

Z myślą o wszystkich małych-wielkich fanach Sama, skompletowaliśmy bogatą kolekcję figurek. Nie tylko samego Sama, ale całej jego drużyny i przyjaciół. Zarówno figurki, jak i pojazdy mogą spodobać się nie tylko chłopcom, ale tez dziewczynkom, które również chętnie śledzą losy dzielnego strażaka.

Uwaga, mamy nie tylko wozy strażackie! W końcu ogień to nie jedyny żywioł, któremu trzeba stawiać czoła gdy stoi się na straży bezpieczeństwa całego miasteczka! Może się przydać też np. łódź ratownicza, helikopter albo śnieżny quad. W stworzeniu scenerii prosto z kreskówki pomogą też rozmaite akcesoria strażackie. I oczywiście remiza! W kilku wariantach do wyboru, tak by sprostać indywidualnym marzeniom maluchów.

Strażak Sam – i nie ma mowy o nudzie!

Dzielny strażak i jego przyjaciele mogą okazać się również niezastąpionymi towarzyszami podczas: czytania, naklejania naklejek czy układania puzzli. Nasza oferta to nie tylko książki i układanki o różnym stopniu trudności, ale również zeszyty pełne łamigłówek i propozycji wspólnych zabaw.

Fani Strażaka Sama prawdopodobnie ucieszą się też z ręcznika lub pościeli z ulubionym bohaterem. A może jeszcze większą radość sprawi bluzka albo piżamka z Samem?