Filtruj:

My little pony

Znaleziono: 131 produktów

Kucyki Pony pierwszy raz pojawiły się w sklepach w 1983 r. Zabawki doskonale się przyjęły. Niedługo po ich pojawieniu się na rynku powstał serial, w którym występowały te same koniki, który przyniósł im jeszcze większą popularność. Współczesne kucyki Pony znacznie różnią się od tych pierwszych, bo przez lata animacja, a tym samym nawiązujące do niej zabawki wciąż ewoluowały. Dziś serial jest jeszcze popularniejszy niż w latach 80. XX w. Doczekał się nawet kinowej adaptacji!

My Little Pony – kultowe zabawki w nowej odsłonie

Kucyki Pony w formie, w jakiej znamy je dzisiaj, zostały zaprezentowane światu w 2010 r. wraz z premierą serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. Główne bohaterki to: tęczowogrzywa Rainbow Dash, zawsze elegancka Rarity, radosna Pinkie Pie, pomocna Applejack i dysponująca największą mocą Twilight Sparkle. Jeśli twoja pociecha lubi ten serial, na pewno ma swoją ulubioną postać. Wtedy warto sprawić mu jej podobiznę np. figurkę albo maskotkę, których nie brakuje w naszym sklepie. Zabawki „My Little Pony” przyjmują przeróżne formy. Kucyki raz mają skrzydła, raz syrenie ogony. Dostępne są również w wersjach z długimi grzywami i ogonami, które można czesać. Aby urozmaicić zabawę, można również sprezentować smykowi figurkę któregoś z antagonistów z serialu.

Książeczki, kolorowanki i gadżety szkolne z motywami z My Little Pony

Fani „My Little Pony” nie mogą narzekać na brak ciekawych gadżetów z motywami z serialu. Ubrania, plecaki, czapki, a nawet bielizna – jeśli byśmy chcieli, moglibyśmy ubrać malca od stóp do głów w kucyki. Poza tym w ofercie Smyk.com znajdziemy pościele, gadżety szkolne i ręczniki z postaciami z bajki. Nie zapominajmy też o książeczkach! Dzięki nim smyk może dowiedzieć się jeszcze więcej o tym magicznym świecie.