Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Rozmiar

Płeć

Kolor

Cena

pokaż

Marka

Licencja

Minionki

Znaleziono: 60 produktów

Czy wiesz, że Minionki – malutkie postacie w żółto-bananowym kolorze – podbiły świat już dekadę temu? Od tamtej pory niemal każdy (mały i duży!) ma przynajmniej jeden powód, by uśmiechnąć się na samo wspomnienie ich zabawnych głosików i niepowtarzalnego uroku. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, w której znajdziesz gadżety z Minionkami, zabawki i wiele, wiele innych rzeczy, które mogą ucieszyć fana tych sympatycznych stworzonek.

 

Choć zgodnie z zamysłem ich twórców, Minionki to postacie stojące po stronie zła – chyba nikt nie wierzy, że mogłyby wyrządzić komukolwiek jakąś krzywdę. Wręcz przeciwnie: skutecznie potrafią poprawić humor nawet w najbardziej ponury dzień! Pewnie dlatego tak trudno o dom, w którym nie mieszkałby choć jeden Minionek.

 

Minionki: zabawki, filmy i książki, do których wraca się z uśmiechem

Czy znasz wszystkie części filmowych perypetii Minionków? Jeśli nie, warto mieć pod ręką DVD z tytułami niewidzianych dotąd części. Deszczowe popołudnie, przeziębienie, przegrany mecz, kłótnia z przyjaciółką – nigdy nie wiadomo, kiedy będziecie potrzebować solidnej dawki optymizmu. A jeśli znacie i macie wszystkie filmy z Minionkami, sprawdź nasze propozycje książek, maskotek lub gier, w których aż roi się od Waszych ulubionych postaci!

 

Minionki: gadżety dla małych i dużych

Od pościeli, poprzez plecaki aż po plastry medyczne – wejdź na smyk.com i przekonaj się, jak wspaniale prezentują się Minionki na różnego rodzaju akcesoriach. Te żółte, zabawne postacie mogą być wszędzie. Nie tylko na T-shirtach czy ściennych dekoracjach, ale nawet na widelczyku, łyżeczce i talerzyku. Gotowe rozweselać o każdej porze: od samego rana aż do późnego wieczora.