Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Rozmiar

Dostępność

Auta - zabawki i ubrania z twoim ulubionym bohaterem

Popularna kreskówka „Auta” doczekała się trzech części, spośród których każdy jej fan ma swoją ulubioną. A postać głównego bohatera Zygzaka McQueen’a to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych czerwonych wyścigówek na świecie.

Auta – trylogia pełna emocji

Czy gęsią skórkę podczas ostrej jazdy można poczuć, siedząc na zwykłym, a nie samochodowym, fotelu albo leżąc na kanapie? Dla wszystkich, którzy chcą się o tym przekonać na własnej skórze, mamy dobrą wiadomość! Na smykowych półkach czekają wszystkie trzy serie „Aut” na płytach DVD. Komu mało, może sięgnąć jeszcze po odcinki specjalne. To propozycja zarówno dla tych, którzy z niecierpliwością czekali na kinowe premiery „Aut”, jak i tych, którzy jeszcze nie widzieli wszystkich części.

Auta – książeczki nie tylko do czytania

Prócz filmów, znajdziecie u nas mnóstwo książek i książeczek z przygodami Zygzaka i innych bohaterów „Aut”. Wśród nich są również te dla najmłodszych, w wersji interaktywnej, czyli nie tylko do czytania, ale i do zabawy! Dla fanów „Aut” w wieku przedszkolnym i starszych, mamy specjalne książeczki do wklejania naklejek, kolorowania, rysowania szlaczków czy zabaw matematycznych.

Auta – pojazdy od A do Z

Szukacie konkretnego pojazdu z „Aut”? Koniecznie sprawdźcie smykową kolekcję, gdzie czeka niemal cała flota ulubionych bohaterów. Od Arvy’ego po Złomka i Zygzaka Mc Queen’a. Od tych zdalnie sterowanych po zestawy z wymyślnymi torami wyścigowymi. Przekonaj się, jak wspaniałym wyzwaniem może być organizacja i przeprowadzenie wyścigów! Nazwy tych emocjonujących imprez samochodowych możecie pożyczyć z „Aut” albo po prostu je wymyślić… Podobnie jak zasady obowiązujące podczas wyścigów.

Auta – przed szkołą, do szkoły i po szkole!

Koniecznie sprawdźcie też, czy znajdziecie ulubionego bohatera „Aut” na naszych plecakach, chlebakach, piórnikach, kredkach, bidonach czy lunchboxach. A także na: bluzach, piżamach, butach, czapkach lub okularach przeciwsłonecznych.

Zygzak i spółka zapraszają też nie tylko do wspólnego układania puzzli czy zabawy klockami Lego, ale i do… nurkowania, jazdy na rowerku biegowym lub hulajnodze. Wszystko zależy od tego, co prócz „Aut” lubisz najbardziej!