Zu&Berry, Zakręcone labirynty, gra edukacyjna

Indeks: 6353552

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 14,99 zł29,99 zł
Oszczędzasz: 15,00 zł (50%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Trefl, Karty przygodowe - Zakręcone labirynty

Zakręcone labirynty to 50 bajkowych kart, które staną się znakomita rozrywka dla małego podróżnika, a przy tym są świetnym treningiem logicznego myślenia. Dzięki takiej zabawie, dziecko opanowuje umiejętności orientacji przestrzennej, rozwija wyobraźnie, koncentracje uwagi, pamięć i kreatywność.

Zestaw Zakręconych labiryntów może być z powodzeniem wykorzystywany podczas wspólnej rodzinnej zabawy. Polecane przez psychologów od 3 roku życia. Zakręcone labirynty to nie tylko świetna rozrywka i zabawa, ale przede wszystkim stymulacja i wspomaganie rozwoju percepcyjnego i motorycznego.

  • Zawartość pudełka:   80 dwustronnych kart
  • Liczba graczy: 2 - 6 osób
  • Wiek: powyżej 3 lat

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Sandra
Recenzja dodana 18.08.2021
Ciekawa zabawa dla dzieci i dorosłych. Z synem błądzimy po labiryncie, wymyślamy historie jak to nasz bohater musi odnaleźć odpowiednią drogę do celu. Motywujemy go do zapoznawania się i zapamiętywania nowych słów. 50 kart z 50 labiryntami - wielki plus za różnorodność motywów i bardzo dobrą jakość papieru Jednak w jednym przypadku czuję rozczarowanie. 2 strona każdej z kart ma ten sam motyw. Gdyby karta była pusta, z liniami lub kratką jak w zeszycie byłaby bardziej kreatywna niż ten sam labirynt powtórzony 50 razy. Pomimo tego daję 5 gwiazdek bo warto odciągnąć dziecko od elektronicznych pożeraczy czasu na rzecz kartki papieru i mazaka.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: