Znajdź, policz, pokoloruj. Zadania dla przedszkolaka

Indeks: 7021516

Napisz recenzję i oceń
Cena: 17,99 zł29,99 zł
Oszczędzasz: 12,00 zł (40%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Książeczka „Znajdź, policz, pokoloruj. Zadania dla przedszkolaka” to zbiór ponad 90 zadań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Starannie dobrane ilustracje i różnorodne polecenia sprawią, że dziecko nie będzie się nudzić, rozwiązując kolejne ćwiczenia.
Zadania zostały podzielone na 12 kategorii, a każda kategoria sprawdza ważne umiejętności pięciolatka – liczenie, łączenie w pary, odnajdywanie cieni czy brakujących elementów, porównywanie i wskazywanie różnic. Atrakcją publikacji są labirynty oraz zadania polegające na odczytywaniu kodów. Dodatkowo – na specjalnych stronach do kolorowania – przedszkolak może uruchomić swoją wyobraźnię!
Wszystkie zadania są pomyślane w ten sposób, by rozwiązujące je dziecko ćwiczyło spostrzegawczość, koncentrację, sprawność manualną, a także, co najważniejsze, spędzało czas ucząc się, a jednocześnie – świetnie się bawiąc. Książeczkę „Znajdź, policz, pokoloruj. Zadania dla przedszkolaka” można zabrać na rodzinny wyjazd. Nasza publikacja to doskonały pomysł na zabawy edukacyjne z dzieckiem!

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu