Zapominalska kotka Mog

Indeks: 7107387

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 23,99 zł39,90 zł
Oszczędzasz: 15,91 zł (40%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Mog jest przemiłą kotką, kochaną przez całą rodzinę, jednak okropnie zapominalską! Zapomina o istnieniu kocich drzwiczek, zapomina, że już jadła kolację Strach pomyśleć, o czym jeszcze może zapomnieć! Ale pewnego razu zapominalstwo Mog baaardzo się przydaje.
Judith Kerr brytyjska autorka i ilustratorka książek dla dzieci, odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego. Jej seria o kotce Mog to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej, od ponad 50 lat nieustająco wznawiana i czytana.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Polecamyzabawki
Recenzja dodana 04.03.2022
Zapominalska kotka MOG to opowiadanie o uroczej, ale bardzo zapominalskiej kotce. Mog zdecydowanie chodzi własnymi drogami, o czym możemy się przekonać poznając jej codzienne perypetie. Gdy tylko zjadła kolację, natychmiast o tym zapominała, innym razem zapomniała, że nie potrafi latać, ale najczęściej zdarzało się jej zapominać o klapce prowadzącej wprost do ogrodu. Gdy chciała wrócić do domu siadała na parapecie okna i miauczała tak długo, aż ktoś wpuścił ją do środka. "Utrapienie z tym kotem" powtarzali Państwo Thomas. Tylko ich dzieci - Debbie i Nicky dostrzegali w kotce same zalety. Zapominalstwo Mog w połączeniu z kiepskim dniem może jednak obrócić się w coś dobrego i kotka zostaje bohaterką domu. Jest to lekka historia, z prostym tekstem i charakterystycznymi ilustracjami, które zapadają w pamięci.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: