Valdinox, Rock, patelnia, 28 cm

Indeks: 6700932

Napisz recenzję i oceń
Cena: 98,49 zł155,99 zł
Oszczędzasz: 57,50 zł (37%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Gotowanie na gorących skałach i kamieniach jest jedną z najstarszych metod przygotowywania posiłków. Dziś sposób naszych przodków na nowo cieszy się ogromną popularnością. Jednym z elementów, który uczynił ten proces gotowania tak popularnym jest jego prostota. Nie trzeba wiele wysiłku i umiejętności aby w naczyniach z nieprzywieralną powłoką mineralną stworzyć przepyszne dania, bez większych problemów. Nowa linia naczyń kuchennych Valdinox - Rock wykonana w technologii forged jest gwarancją trwałości i niezwykłej użyteczności produktów.

Powstałe w wyniku odkuwania naczynia, o grubych ściankach (4 mm) oraz wzmocnionym dnie, są jednocześnie twarde i mocne oraz błyskawicznie przewodzą ciepło i podtrzymują je, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Technologia forged to unikalna metoda produkcji, która nadaje naczyniom extra siłę i ponadczasową wytrzymałość. Proces polega na kształtowaniu aluminium w bardzo wysokiej temperaturze przy użyciu potężnych skoncentrowanych sił nacisku. W ten sposób formowane aluminium zyskuje w każdym miejscu odpowiednią grubość i gęstość, a te z kolei przekładają się na maksymalną wydajność naczynia oraz niskie koszty eksploatacji.

Serię produktów Valdinox Rock wewnątrz pokryto wysokiej jakości powłoką Dyflon o efekcie kamienia. Posiada ona doskonałe właściwości nieprzywieralne, które są podstawą zdrowego gotowania z niewielka ilością tłuszczu.

  • Mineralna powłoka wewnętrzna i zewnętrzna jest tak twarda i wytrzymała jak kamień oraz gładka i nieprzywierająca jak marmur.
  • Połączenie mineralnej powłoki z aluminiowym korpusem gwarantuje, że każde danie przygotujemy znacznie szybciej i zawsze doprowadzimy je do perfekcji.
  • Szklane pokrywy z ujściem na parę pozwalają zobaczyć, co dzieje się wewnątrz garnka.
  • Dno na zewnątrz pokryte mineralną powłoką, która zabezpiecza przed osadzaniem się brudu.
  • Nienagrzewające się uchwyty pokryte zostały powłoką soft touch. Są aksamitne w dotyku.
  • Naczynia można używać na wszystkich źródłach ciepła, również na kuchence indukcyjnej.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu