Vaco Max, płyn na komary i kleszcze, deet 30%, 80 ml

Indeks: 7255307

Napisz recenzję i oceń
Cena: 18,49 zł21,99 zł
Oszczędzasz: 3,50 zł (16%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Płyn Vaco Max Deet 30% przeznaczony jest do odstraszania komarów,kleszczy i meszek.Do stosowania bezpośrednio na odsłoniętą skórę.
Okres działania odstraszającego: do 8 godzin
Produkt wykazuje skuteczność wobec komarów i meszek bezpośrednio po zastosowaniu,natomiast wobec kleszczy - godzinę od zastosowania.

Sposób użycia:
Spryskać równomiernie preparatem nieosłonięte,narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm.Preparat można rozsmarować dłonią.W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń,a następnie delikatnie rozmasować.
Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe.Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce.Czynniki środowiska oraz potliwość skóry mogą wpływać na skuteczność produktu.
Nie stosować u dzieci poniżej 12-go roku życia.
Z uwagi na wysokie stężenie DEET (30%) w preparacie,nie stosować produktu w miejscach,w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną,powierzchniami plastikowymi lub lakierowanymi.Nie stosować produktu w miejscach,w których może on mieć kontakt z żywnością,wodą przeznaczoną do spożycia,paszą,przyborami mającymi kontakt z żywnością.
Stosować maksymalnie 1 raz dziennie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: