Trefl, Boom Boom Toy Story 4, gra karciana

Indeks: 6427632

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Inni kupowali również:

Witajcie ponownie w świecie Toy Story!

Skompletuj stosik kart i zadzwoń dzwonkiem! Musisz ułożyć wszystkie swoje zestawy kart z bohaterami filmu „Toy story 4” – żeby zostać zwycięzcą. Przeciwnicy nie dadzą za wygraną. Boom Boom – zakręcona gra z dzwonkiem, gdzie wszyscy grają naraz! Kto pierwszy zakończy grę?

Celem gry jest takie ułożenie stosów z kartami, aby znalazły się w nich po 4 identyczne karty. Przygotowanie gry: Rozłóżcie planszę w miejscu, gdzie odbędzie się rozgrywka. W wycięciu na środku planszy ustawcie dzwonek. Rozdajcie karty, dzieląc je na zakryte stosy. W każdym z nich muszą znaleźć się 4 karty.

Jeśli w grze bierze udział czterech graczy, to każdy z nich otrzymuje po 3 stosy; jeśli trzech - po 4; jeśli dwóch - po 6. Ostatnie cztery karty połóżcie na planszy odkryte, tak aby wszyscy gracze mieli do nich dostęp. Rozgrywka: Gra składa się z serii rund. Najmłodszy zawodnik dzwoni dzwonkiem i zaczynamy pierwszą z nich. Wszyscy grają jednocześnie. Każdy z Was może wziąć do ręki dowolny swój stos, odrzucić z niego jedną kartę na planszę i zabrać inną z tego samego pola, aby w każdym stosie skompletować 4 karty z tą samą postacią, np. 4 karty z Elsą. Koniec gry: Pierwszy sposób to limit punktowy - gra kończy się, gdy ktoś zdobędzie 5 punktów. Drugi sposób to limit rund – rozgrywa się ich wtedy 10. Po ostatnim zliczeniu punktów, zdobywca największej ich liczby zostaje ogłoszony Zwycięzcą.

W zestawie:

  • plansza
  • dzwonek
  • 52 karty
  • instrukcja

SKU 

6427632

Producent

Trefl

Przedział wiekowy

6-8 lat, 9-12 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Trefl Games

Licencja

Toy Story

​​​​​​​Ilość graczy

2-4​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu