Tm Toys, Rummikub podróżny, gra edukacyjna

Indeks: 3725638

4.3 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 61,49 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Rummikub to wspaniała gra towarzyska. Jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny.

Swoją światową karierę i popularność osiągnął remik w latach siedemdziesiątych, ale w USA znany był już na przełomie wieków. Gra ta występuje pod różnymi nazwami, takimi jak: Rummikub, Rummy, Rack-Rummy itp.

Rummikub jest grą bardzo interesującą, atrakcyjną i wciągającą. Cenną cechą Rummikuba jest to, że przyjemność i satysfakcję ma się z samego uczestnictwa w tej grze, a nie tylko z pokonania przeciwnika.

Gra polega na pozbyciu się wszystkich kostek z liczbami, wykładając na stół sekwencje lub ciągi minimum 3-liczbowe. Najciekawszą możliwością jest ingerencja w już wyłożone kostki. W swojej kolejce możesz je dowolnie przesuwać i modyfikować, byle tylko na koniec nie naruszyć podstawowej zasady (minimum 3 kostki w sekwencji lub ciągu). Podróżna wersja Rummikuba posiada mniejsze kostki z liczbami, zmieści się do każdego plecaka i jest zawsze gotowa do gry!

W zestawie:

  • 40 kostek
  • 2 jokery
  • 2 duże kostki
  • woreczek
  • instrukcja

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.4
Ocena ogólna
4.3
Jakość
5.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Justyna
Recenzja dodana 05.01.2018
Kupiłam ją dla 3,5 letniego dziecka. Trochę mi zajęło, żeby wytłumaczyć zasady gry (mimo, że znał cyferki). Ale jak już złapał, na czym to polegał, to przez miesiąc nie mógł się oderwać. W instrukcji pisze, żeby jokery wprowadzać, jak dziecko zrozumie już zasady gry, ale mojemu było łatwiej nauczyć się grać, jeśli wiedział, czym są jokery.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4