Star Wars Darth Vader. Tom 1. Mroczne serce Sithów

Indeks: 6872981

Napisz recenzję i oceń
Cena: 26,99 zł39,99 zł
Oszczędzasz: 13,00 zł (33%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Nowy cykl ze świata Gwiezdnych Wojen i zupełnie nowy rozdział sagi o Mrocznym Lordzie Sithów oryginalnie wydawany przez Marvela od 2020 roku.
Przyłącz się do mnie i razem będziemy rządzić galaktyką jako ojciec i syn!". W poruszającej kulminacji Imperium kontratakuje Vader wyjawił swoją prawdziwą relację z Lukiem Skywalkerem i poprosił syna, aby ten stanął u jego boku. Lecz przerażony Luke wolał skoczyć w otchłań pod Miastem w Chmurach, niż przejść na ciemną stronę Mocy. Teraz Vader wyrusza z krwawą misją wściekłej zemsty przeciw wszystkim, którzy pomogli ukryć i zepsuć jego jedynego syna. Musi jednak pokonać nowe wstrząsające wyzwania z własnej mrocznej przeszłości. Jednym z nich jest osoba o nieznośnie znajomych rysach, która zachwieje całym jego światem!
Ta seria odpowiada na wiele pytań i dodaje Vaderowi głębi, a Marvel wciąż wywiera pozytywny wpływ na świat Star Wars". Graphic Policy
Autorami serii są amerykański scenarzysta Greg Pak (Incredible Hulk, Totally Awesome Hulk, X-Men: Magneto Testament, X-Men: Phoenix Warsong) oraz włoski rysownik Raffaele Ienco (Batman: Sins of the Father, Mechanism, Postal: Deliverance, Symmetry).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: