Spokey, Sparki, okulary pływackie z dwoma paskami

Indeks: 6888688

Napisz recenzję i oceń
Cena: 28,99 zł33,99 zł
Oszczędzasz: 5,00 zł (15%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Okulary pływackie Spokey Sparki z dwoma paskami silikonowymi Postaw na zdrowy tryb życia, rozpocznij zmiany ze Spokey! Sporty wodne kojarzą się nam przede wszystkim z okresem wakacyjnym, kiedy czas spędza się nad morzem, rzeką, zewnętrznym basenem.

Nurkując poznajemy bogactwo podwodnego świata, rozwijamy u dzieci ciekawość i przydatne umiejętności. Pływanie zaś jest sportem całorocznym, możliwym do uprawiania zarówno w obiektach zadaszonych, jak i zewnętrznych.

Pływanie #wSpokeyStylu

Pływanie jest sportem, który w dużej mierze wpływa na poprawę naszego zdrowia oraz wydolności. Ze względu na to, iż wzmacnia on mięśnie kręgosłupa, najczęściej jest proponowany osobom, u których zdiagnozowano wady postawy, pomaga również w przypadku bólu kręgosłupa. Dodatkowo treningi pływackie zwiększają pojemność płuc.

  • Okulary pływackie Spokey SPARKI przygotowane zostały z myślą o osobach pływających rekreacyjnie.
  • Połączenie najnowszych technologii i najlepszej jakości.
  • Szkła okularów wykonane zostały z wytrzymałego i lekkiego poliwęglanu, pokryte zostały powłoką Anti-Fog, chroniącą przed parowaniem.
  • Wyposażenie szkieł w filtr przeciwsłoneczny UV pozwala korzystać z okularów również w akwenach i basenach otwartych.
  • Dzięki miękkim, silikonowym uszczelkom, okulary optymalnie przylegają do twarzy, co zapobiega wpływaniu wody do środka okularów.
  • Okulary wykonane zostały z wytrzymałych, a równocześnie wygodnych dla użytkownika materiałów.
  • Dostarczane są w wygodnym etui, które służyć może do przechowywania i transportu okularów, chroniąc je tym samym przed zarysowaniem.
  • Spokey Sparki zostały przygotowane tak, aby idealnie dopasować okulary do głowy. To właśnie dlatego posiadają dwa paski silikonowe. Wygodna regulacja paska sprawia, że okulary z łatwością można dostosować do obwodu głowy.

Porady

Stosowanie okularów chroni wrażliwe oczy przed kontaktem z wodą, umożliwiają również obserwowanie sytuacji i terenu pod wodą. Są praktycznie niezbędne dla osób noszących soczewki kontaktowe, które szczególnie powinny unikać kontaktu z wodą basenową. W celu zapewnienia dłuższej trwałości, przepłucz produkt wodą po każdym użyciu.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu