Snibbs, nieprzemakalne prześcieradło, białe, 70x140 cm

Indeks: 5816799

Napisz recenzję i oceń
Cena: 37,49 zł49,99 zł
Oszczędzasz: 12,50 zł (25%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Prześcieradło nieprzemakalne, białe 70x140 cm

Nieprzemakalne prześcieradło z froty podgumowanej Snibbs chroni materac przed płynami - jest w pełni wodoodporne, ale zarazem oddychające. Wykończenie gumką przez całą długość prześcieradła zapewnia idealną ochronę i nieprzesuwanie się prześcieradła. Przeznaczone do wielokrotnego użycia, można prać w pralce w 60 C.

Wierzchnia warstwa podkładu wykonana jest z grubej i delikatnej bawełny, a część dolna z oddychającej, wodoodpornej membrany TPU. TPU jest ulepszoną odmianą PU, która w pełni chroni materac przed zagnieżdżeniem się w nim bakterii, mikrobów oraz roztoczy kurzu. Oddychająca membrana TPU pozwala odprowadzić wilgoć i ciepło ciała, utrzymując właściwą cyrkulację powietrza, dając komfort spania i odpoczynku.

Prześcieradło nieprzemakalne Snibbs:

  • Rozmiar: 60x120 cm
  • Przeznaczone dla materacy o grubości <15 cm
  • Materiał: 80% Bawełna, 20% Polyester
  • Laminat: 100% TPU
  • Kolor: Biały
  • Można prać w pralce w 60 C

Prześcieradła nieprzemakalne Snibbs świetnie sprawdzają się w domu dla małych dzieci i osób starszych. Podkłady te znajdują również zastosowanie w placówkach medycznych, przedszkolach i żłobkach, placówkach pomocy społecznej, hotelach i wielu innych.

Wszystkie podkłady Snibbs spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Wybierając ceratkę Snibbs można być pewnym właściwego wyboru, dokonanego z troską i z myślą o bezpieczeństwie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu