Smiki, Stacja robocza, namiot z tunelem

Indeks: 5966080

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Zostań mechanikiem w swoim pierwszym garażu Smiki! Namiot pozwoli każdemu maluchowi przenieść się w świat majsterkowania.

  • Namiot idealnie nadaje się do rozstawienia na podwórku czy na plaży, na co dzień może towarzyszyć dziecku w jego pokoju.
  • Jest niezastąpioną kryjówką, świetnym miejscem do zabaw i skrytką na ulubione zabawki.
  • Namiot jest lekki, bardzo łatwy do rozłożenia i demontażu, a wytrzymały materiał syntetyczny zapewni bezpieczeństwo oraz odporność na zniszczenia czy rozcięcia. 

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa - norma europejska EN71.

SKU 

5966080

Producent

Smiki

Przedział wiekowy

18-24 miesiące, 3-5 lat, 6-8 lat

Płeć

Chłopiec

Marka

Smiki

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 24. miesiąca życia. Kolory i zawartość mogą różnić się od ilustracji na opakowaniu. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie elementy mocujące. Zaleca się zachowanie opakowania na wypadek ewentualnej konsultacji, ponieważ zawiera ważne informacje. Prosimy zachować paragon na wypadek reklamacji. Ostrzeżenie! Montaż zabawki powinien być przeprowadzony przez osobę dorosłą. Niewłaściwy montaż może być przyczyną nieszczęśliwego wypadku i stanowi zagrożenie dla dzieci lub innych użytkowników.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Beata Milewska
Recenzja dodana 14.09.2018
namiot dobrze wykonany, tunel super sprawa i mega zabawa dla dzieci. łatwy w montażu. jedyny minus to brak uchwytów w które można by było dobrze zakotwiczyć pałąki co by nie wyskakiwały z tych małych oczek. podczas zabawy w środku mocno to utrudnienia.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5