Smiki, kosiarka, światło i dźwięk

Indeks: 6091520

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Smiki Power Mower to idealny towarzysz dla każdego malucha - wykonana z wysokiej jakości materiałów kosiarka marki Smiki to uniwersalna i ponadczasowa zabawka. Długi uchwyt i praktyczne kółka sprawią, że kolorowy buldożer szybko stanie się ulubionym towarzyszem dziecka podczas zabawy i spacerów. Cała zabawa odbywa się przy bardzo realnych dźwiękach silnika kosiarki. Narzędzie pomoże w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej i motoryki Twojego dziecka.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
  • Posiada certyfikat EN71.
  • Elementy trwałe i łatwe w utrzymaniu.
  • Do prawidłowego działania wymagane dwie baterie AA (w zestawie).
  • Wysokość wraz z uchwytem - 52 cm.

SKU 

6091520

Producent

Smiki

Przedział wiekowy

3-5 lat, 6-8 lat

Płeć

Chłopiec

Marka

Smiki

Bateria

tak, w zestawie

Rodzaj baterii

2xAA

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia. Istnieje ryzyko udławienia bądź uduszenia małymi elementami, które mogą powstać w czasie użytkowania zabawki. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w wieku do lat 3. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Kolory i zawartość mogą różnić się od ilustracji na opakowaniu. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie elementy mocujące. Zaleca się zachowanie opakowania na wypadek ewentualnej konsultacji, ponieważ zawiera ważne informacje. Prosimy zachować paragon na wypadek reklamacji. Zabawka wymaga baterii, których typ określony jest na opakowaniu. Baterie są załączone do zestawu. Załączone baterie służą jedynie do prezentacji produktu. Ostrzeżenie! Baterie należy wkładać z zachowaniem prawidłowej biegunowości. Nie wolno mieszać różnych typów baterii oraz baterii nowych ze starymi. Zużyte baterie należy usunąć z zabawki. Nie wolno wrzucać zużytych baterii do kosza na śmieci, tylko do specjalnych pojemników na odpady chemiczne. Możliwa jest wymiana baterii. Nie ładować baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przewidziane do ładowania należy przed ładowaniem wyjąć z zabawki (jeżeli są wyjmowane). Ładowanie baterii musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Nie wolno zwierać zacisków zasilania. Unikać kontaktu z wodą. Ostrzeżenie! Zestaw jest zabawką, poszczególne części nie posiadają rzeczywistych funkcji.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.4
Ocena ogólna
4.3
Jakość
5.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Lilianna
Recenzja dodana 29.10.2018
Kosiarka warkocze, świeci i wibruje jej silnik. Świetna zabawka dla dzieci, które chodzą i uchwielbiaja wszystko pchać. Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4