Smiki, Dream Mobile, karuzelka niemowlęca

Indeks: 5938299

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Bajecznie kolorowa karuzelka do łóżeczka marki Smiki jest wykończona ślicznym, delikatnym w dotyku pluszem dzięki czemu jest jeszcze bardziej przyjazna Twojemu maluchowi.

  • Obrotowa karuzela z dźwiękiem z czterema zabawnymi zwierzątkami.
  • Fascynujący pokaz projektów świetlnych na suficie z łagodną muzyką i efektami.
  • Aż do 15 minut ciągłej uspokajającej kołysanki lub odgłosów natury.
  • Funkcje muzyki, ruchu i projektora mogą działać oddzielnie.

Zabawka wymaga baterii: 4xAA. Brak w zestawie.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia.
Produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa - norma europejska EN71.

SKU 

5938299

Producent

Smiki

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Smiki

Bateria

tak, brak w zestawie

Rodzaj baterii

4xAA

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od momentu narodzin, brak ograniczenia wiekowego. Kolory i zawartość mogą różnić się od ilustracji na opakowaniu. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie elementy mocujące. Zaleca się zachowanie opakowania na wypadek ewentualnej konsultacji, ponieważ zawiera ważne informacje. Prosimy zachować paragon na wypadek reklamacji. Zabawka wymaga baterii, których typ określony jest na opakowaniu. Baterie nie są załączone do zestawu. Ostrzeżenie! Baterie należy wkładać z zachowaniem prawidłowej biegunowości. Nie wolno mieszać różnych typów baterii oraz baterii nowych ze starymi. Zużyte baterie należy usunąć z zabawki. Nie wolno wrzucać zużytych baterii do kosza na śmieci, tylko do specjalnych pojemników na odpady chemiczne. Możliwa jest wymiana baterii. Nie ładować baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przewidziane do ładowania należy przed ładowaniem wyjąć z zabawki (jeżeli są wyjmowane). Ładowanie baterii musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Nie wolno zwierać zacisków zasilania. Unikać kontaktu z wodą. Wymiana baterii powinna być przeprowadzona wyłącznie przez osobę dorosłą. Należy zwrócić uwagę, aby pokrywa baterii została pewnie i właściwie zamknięta. Połknięcie baterii może być niebezpieczne dla życia!​​​​​​​

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
2
3
2
1
1

Średnia ocena

4.3
Ocena ogólna
4.3
Jakość
3.8
Cena
4.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Olga
Recenzja dodana 30.03.2019
Fajna bo kolorowa i to przyciąga uwagę dziecka. Syn wyciąga rączki do zabawek, śmieje się do niej więc najwyraźniej jemu się podoba. Jak dla mnie słabe mocowanie-żeby trzymała się stabilnie trzeba nieco mocniej skręcić przez co wgniata się łóżeczko (szkoda ze nie można zamontować pod ramą, między szczebelkami byłoby lepiej). Szkoda że tak krótko gra melodyjka bo nad ranem idealnie zabawia synka ale muszę ciągle wstawać - przydałby się pilot. Natomiast ma świetny projektor - o wiele lepszy niż droższe marki.. Szkoda,że nie można go odłączyć od karuzelki żeby został dla starszaka. Podsumowując dobrze że kupilam w promocyjnej cenie bo 150 zl to nie jest warte.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
5
Ewelina
Recenzja dodana 09.03.2019
Karuzela sprawdza się, dziecko mi usypia przy dźwiękach natury. Wykonanie dobre, miski dla dzieci kolorystycznie i wykonanie super, muzyka plus laser działają 10 lub 15 min można wyłączyć laser również zmienić kolor. Laser dobrze widać na skosie ściany. Gorąco polecam. Cena na promocji idealna.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Magdalena
Recenzja dodana 19.02.2019
Karuzela posiada wszystko czego potrzeba i jest w dobrej cenie w porównaniu do konkurencji. Używamy jej już kilka miesięcy i wcale się nie nudzi. Najfajniejszy jest projektor, który pokazuje na ścianie delikatne gwiazdki i delikatne odgłosy natury - sprzyjają zasypianiu i uspokojeniu naszego dziecka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Kinga
Recenzja dodana 27.04.2018
Karuzela byłaby na prawdę fajna, bo wzbudza zainteresowanie dziecka, niestety nasza po kilku dniach użytkowania zaczęła strasznie skrzypieć przy obracaniu.. dziecko zaczyna przy tym płakać. Trzeba wyłączyć obrót co czyni dla mnie karuzelę bezużyteczną, bo dziecko szybko się nudzi..
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
1
Cena
4
Mateusz
Recenzja dodana 14.08.2017
Idealne dostosowanie jakości do ceny. Świetna karuzela, przyjemne melodyjki aczkolwiek mogłaby być możliwość obracania karuzeli wokół własnej osi bez konieczności przepinania zaczepu gdyż nie każde łóżeczko wózek itp jest dostosowane do takiego ustawienia karuzeli względem zaczepu, a także gdy włączy się projektor, a dziecko leży pod karuzelą, cała obudowa po prostu zasłania widok projektowanych obrazków.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
Justyna
Recenzja dodana 12.05.2017
Fantastyczna karuzela-kilka melodyjek, timer, nasz syn ją kocha!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5