Seysso, Baby Penguin, końcówki do szczoteczki sonicznej, 18-36m, 2 szt.

20,99 zł
(2)

Opis produktu

Regularna wymiana końcówki w szczoteczce sonicznej jest niezwykle istotna. Zużyte włókna znacząco obniżają efektywność szczoteczki i mogą powodować podrażnienia dziąseł. Poza tym, w długo nie wymienianej końcówce rozwijają się szkodliwe dla zdrowia dziecka drobnoustroje. Dlatego też stomatolodzy doradzają, aby końcówkę szczoteczki wymieniać co najmniej co 3 miesiące, a nawet częściej, jeśli osoba korzystająca z niej przechodziła w międzyczasie infekcje jamy ustnej, na przykład zapalenie górnych dróg oddechowych. Te wskazania są szczególnie ważne, gdy myślimy o zdrowiu dzieci.

To właśnie dla nich zespół Seysso stworzył szczoteczkę soniczną z wymiennymi końcówkami. Końcówki zostały zaprojektowane tak, aby sprostały potrzebom nawet najmłodszych dzieci. Szczoteczkę można więc stosować już od pojawienia się pierwszego zęba! Dzięki małym rozmiarom główki i delikatnym włóknom, końcówki dokładnie oczyszczą zęby dziecka, nie powodując dyskomfortu ani podrażnień. 

Końcówki są przeznaczone dla dzieci do 18.  do 36. miesiąca. Końcówki są kompatybilne ze szczoteczką soniczną Seysso Baby Penguin.

W zestawie: 2 szt.

Nr produktu: 6418241

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Seysso

Przedział wiekowy

18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Seysso

Liczba sztuk w opakowaniu 

2

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
2
3
2
1

Średnia ocena

4.0
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
MW
Recenzja dodana 15.11.2021
Końcówki zużywają się dość szybko jednak nie mam porównania z innymi producentami.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Magda
Recenzja dodana 25.08.2020
Dość twarde włosie dla małych ząbków ale alternatywy końcówek do szczoteczki Seyso nie widziałam także korzystamy. Szybko się zużywa a my używamy zamiennie ze zwykłą szczoteczką i trzeba wymieniać co miesiąc końcówkę.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4