Pucio. Historyjki obrazkowe

Indeks: 7110029

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 31,99 zł44,90 zł
Oszczędzasz: 12,91 zł (29%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Historyjki obrazkowe znajdziemy w każdym gabinecie logopedycznym, przedszkolu i wielu innych bliskim dzieciom miejscach. Dają one okazję do dobrej zabawy, a przy tym wspomagają rozwój m.in.:

  • mowy na różnych poziomach (od poszerzania zasobu słownictwa po rozwój umiejętności opowiadania i prowadzenia rozmowy),
  • rozumienia związków przyczynowo-skutkowych,
  • rozumienia ciągu zdarzeń i ich umiejscowienia w czasie,
  • rozumienia sytuacji społecznych,
  • rozumienia i nazywania emocji,
  • umiejętności rozwiązywania problemów.

Zabawka edukacyjna „Pucio. Historyjki obrazkowe” składa się z 36 obrazków, z których można ułożyć 12 historyjek (każdą tworzą 3 obrazki). Kierujemy ją do dzieci, które ukończyły 2. rok życia. Do zestawu dołączona jest instrukcja.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Polecamyzabawki
Recenzja dodana 09.02.2022
Jeśli macie w domu małych fanów Pucia i szukacie materiałów edukacyjnych, które pomogą Wam w rozwoju mowy dziecka, ćwiczeniu koncentracji i logicznego myślenia, czy treningu myślenia przyczynowo-skutkowego to ten produkt spełni wasze oczekiwania w 100%. Obrazki są solidnie wykonane (gruby karton) i mają ładne ilustracje (kto nie kocha Joanny Kłos) i obejmują różne sfery życia dziecka np. zabawa w piaskownicy, spacer z dziadkami, czy sprzątanie pokoju. Podoba mi się, że pomiędzy niektórymi obrazkami występują niewielkie różnice, co wymaga skupienia uwagi przez dziecko i porównania ilustracji. W dołączonej instrukcji znajdziecie aż siedem propozycji zabawy kartami z dziećmi w różnym wieku (od maluszków po starsze przedszkolaki).
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5